Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Jubiliejų švenčiantį Elegijų Strasevičių maloniai nustebino žmona Džordana Butkutė

Elegijus Strasevičius ir Džordana Butkutė
Ryčio Šeškaičio nuotr. / Elegijus Strasevičius ir Džordana Butkutė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

„Koks skirtumas, kiek žmogui metų, svarbu – kaip jis jaučiasi“, - ramiai savo gimimo dieną kalbėjo dainininkės Džordanos Butkutės vyras ir prodiuseris Elegijus Strasevičius. Kovo 4-ąją  vyrui sueina 50 metų.

Ar justi išmintis, kuri, sako, ateina su metais?

„Kažin, ar pačiam galima apie tai spręsti. O gal kaip tik galutinai, žmogau, sukvailėji”, – portalui Žmonės.lt pajuokavo Elegijus.

Kelinti metai, koks gyvenimo periodas buvo pats laimingiausias?

„Džiaugiuosi tuo, kas yra dabar, šią akimirką. Kai taip paklausėt, suvokiau, kad taip galvojau visada – mintis vertinti dabartį neatėjo su metais. Nereikia puoselėti praeities ir bijoti, geriau susitelkti į dabartį”, – sakė vyras.

Gimtadienio dieną jis nelaukia nei sveikinimų, nei ypatingų dovanų, tuomet lengviau priimti realybę tokią, kokia ji yra. Vis dėlto Elegijus iš pat ryto sulaukė lavinos sveikinimų iš viso pasaulio. E.Strasevičius patikino, kad tai nėra gražus įvardijimas, dabar draugai išsibarstę po visus kontinentus – nuo Amerikos iki Australijos.

Smagiausia, kad rytą pabudęs jis prieš save išvydo žmoną Džordaną su gėlėmis ir dovana rankose. Štai kokios gėlės – Elegijus juokėsi, negali pasakyti, tai buvo graži puokštė iš įvairių gėlių. O kokia buvo dovana – nori pasilikti tik sau.

„Bet tai labai maloni dovana”, – patikino vyras.

Baliaus jis nedarys, nes gimimo dieną nori praleisti ramiai. Pokalbio metu jis vyko pirkti gėlių savo šviesaus atminimo mamai, kad galėtų padėti ant jos kapo. Užuks ir pas Kaune gyvenantį 76 metų tėvą. Tai sena Elegijaus tradicija per gimtadienį pasveikinti, padėkoti savo tėvams.

„Reikšmingos datos dažniausiai praleidžiamos bruzdesy, kurio visai nenoriu. Tarkim, kai tuokėmės su Džordana, tą suvokėme tik po kelių dienų. O pati ta diena, kai turėtum susikaupti, pagalvoti, pasidžiaugti vienas kitu, prabėgo ruošoje, fotosesijoje, bėgime, tai buvo labiau duoklė kitiems, svečiams, tarsi sunki darbo diena, – prisiminė vyras. – Kai laidojau mamą, taip pat negalėjau pabūti su savo liūdesiu, suprantu, kad reikia pasisveikinti su žmonėmis, priimti jų užuojautą, pasirūpinti, kad galėtų atsisėsti, bet ramaus pabuvimo su savimi tikrai tokiomis akimirkomis trūksta”.

Todėl jis visai neišgyvena, kad neturi plano gimtadieniui, nes visai šios šventės nesureikšmina. Tą patartų ir kitiems savo bendraamžiams. Elegijus sako sutikęs tokių dvidešimtmečių, kurie savo vidiniu nusiteikimu prilygo pagyvenusiems žmonėms. Vyras įsitikinęs, kad vidinė būsena tikrai nepriklauso nuo amžiaus.

Pats jis neužsiima nei joga, nei meditacija, nes neturi tam laiko. Kiek su apmaudu prasitarė jaučiąs, kad gyvenimo tempas su kiekviena diena tik didėja.

E.Strasevičius turi daug veiklos dėl žmonos dainininkės koncertinės karjeros. Juk per pastaruosius metus buvo surengta daug Dž.Butkutės koncertų, išleistas jos albumas. Balandžio mėnesį vėl nusimato naujienų garsios dainininkės gerbėjams.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt