Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Jonui Nainiui artėjančio gimtadienio proga – Simonos Nainės staigmena

Simona Nainė vyrui Jonui Nainiui surengė gimtadienį-siurprizą
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Simona Nainė vyrui Jonui Nainiui surengė gimtadienį-siurprizą
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Birželio 25-ąją Jonas Nainys švęs 32-ąjį gimtadienį, tačiau draugai jam siurprizą suruošė keliomis dienomis anksčiau – Joninių išvakarėse.

„Praėjusią vasarą mano gimtadieniui Jonas surengė ypatingą staigmeną, kurią iki šiol prisimenu su geriausiomis emocijomis. Artėjant jo gimimo dienai, sukau galvą, kuo nudžiuginti ir nustebinti Joną. Tuo tarpu renginio ant „Ozo“ stogo organizatoriai dairėsi kaltininko Joninių šventei. Norams ir galimybėms sutapus, į avantiūrą buvo įtraukti ir Jono bičiuliai. Paslaptį pavyko išlaikyti iki paskutinės minutės“, – pasakojo Simona Nainė. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Joninių šventės akimirka
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Jonas ir Simona Nainiai

Pasak jos, ši originali gimtadienio šventė tapo ir reta galimybe drauge sukviesti Jono bičiulius bei praleisti laiką su jais.

„Nuolat Jonui primenu ir raginu daugiau laiko skirti draugams. Dėl gausybės darbų, projektų, šiuo metu vykstančio intensyvaus pasiruošimo festivaliui „Radistai Village 2015“ tam laiko nuolat pritrūksta. O štai toks netikėtas gimtadienio susibūrimas tapo puikia proga pabūti drauge“, – sako S.Nainė. 

Gimtadienio šventės metu Joną draugai pasveikino uždėdami Joninių vainiką, o šventės organizatoriai – įteikdami šventinį tortą. Juo jubiliatas dalinosi su visais į Joninių šventę susirinkusiais Jonais ir Janinomis bei juos atlydėjusiais sostinės gyventojais, svečiais.

Visus šventės dalyvius sveikino grupė „Pinup Girls“, o savo žiniomis, kaip tinkamai pasiruošti kepsninę, išsirinkti mėsą ir išsikepti gardžių bei skanių lauko kepsnių, dalinosi „Virtuvės mitų griovėjai“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt