Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Jonas Valančiūnas vasarą Lietuvoje važinės „Volkswagen Amarok“: „Turiu pats tilpti ir draugai nemaži“

Jonas Valančiūnas
Aro Radevičiaus nuotr. / Jonas Valančiūnas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Vienas garsiausių Lietuvos krepšininkų Jonas Valačiūnas džiaugiasi nauju automobiliu. Lietuvoje vasarą viešėsiantis NBA lygos „Toronto Raptors“ žaidėjas gimtinės keliais riedės „Volkswagen Amarok“.

Savaitę laiko su naujuoju automobiliu važinėjantis sportininkas pasakojo, kad naujasis automobilis pranoko visus jo lūkesčius. Savaitgalį į gamtą vykęs krepšininkas į automobilį sutalpino ne tik meškeres, bet, prisikabinęs priekabą, nusivežė ir keturračius.

J.Valančiūnas džiaugiasi – šiuo galingu automobiliu galėjo įveikti visus kelius: „Gal šis automobilis nėra skirtas važiuoti į restoraną, bet vykstant į gamtą ar kaimą yra puikus pasirinkimas. Kaimo keliukais, mišku važiuoti vienas malonumas.“

Aro Radevičiaus nuotr./Jonas Valančiūnas
Aro Radevičiaus nuotr./Jonas Valančiūnas

Sportininkas, rinkdamasis automobilį, pirmiausia dėmesį kreipia į jo dydį. Pirmenybę J.Valančiūnas teikia visureigiams. „Kadangi pats esu nelabai mažas, neturiu nė vieno sportinio automobilio. Renkuosi didesnius, talpius. Turiu pats tilpti, o ir draugai nemaži“, – juokiasi aukštaūgis krepšininkas.

Eglei nesvarbu, koks automobilis, svarbu, kas vairuoja.

Palankiai J.Valančiūno pasirinkimą įvertino ir jo žmona Eglė Valančiūnienė.

„Kadangi ji nei medžioja, nei žvejoja, mieliau vairuoja mažesnius automobilius. Šis automobilis nėra bekelės monstras, aptaškytas purvu. Ji visada gali važiuoti su manimi. Eglei nesvarbu, koks automobilis, svarbu, kas vairuoja“, – šmaikštavo J.Valančiūnas.

Aro Radevičiaus nuotr./Jonas Valančiūnas
Aro Radevičiaus nuotr./Jonas Valančiūnas

Nauju automobiliu besidžiaugiantis sportininkas savaitgalį nežada sėdėti Vilniuje. J.Valančiūno planuose – išvyka su šeima, medžioklė. Dėl daiktų gausos krepšininkui nereikės nerimauti. „Volkswagen Amarok“ gali daug pervežti.

„Ši mašina tinka tiems vyrams, kurie mėgsta leisti laiką gamtoje. Norint išvažiuoti į bekelę, darbui, tai idealiausias automobilis, – sakė vienas garsiausių Lietuvos krepšininkų. – Šis automobilis skirtas ne važinėjimui mieste, o išvykoms į gamtą. Tai puikus pasirinkimas žvejojantiems, medžiojantiems.“ 

instagram nuotr./Jonas Valančiūnas ir Steponas Babrauskas
instagram nuotr./Jonas Valančiūnas ir Steponas Babrauskas

„J.Valančiūno dėmesį pelniusio „Volkswagen Amarok“ kaina prasideda nuo 27 tūkst. eurų. Krepšininko automobilis, kuriame įkomplektuota naujoviška 8 laipsnių pavarų dėžė, kainuoja šiek tiek daugiau nei 50 tūkst. eurų“, – sakė „Moller Auto Savanoriai“ komercinio transporto pardavimo vadovas Laurynas Žukauskas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt