Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Jolantos Uspaskich 50-mečio šventėje Kėdainiuose – 100 svečių ir kviestinė žvaigždė Chrisas Normanas

Jolanta Uspaskich
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Jolanta Uspaskich
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Gegužės 1-oji verslininkei Jolantai Blažytei-Uspaskich šiemet ypatinga šventė. Viena turtingiausių Lietuvos moterų atšventė savo 50-ąjį gimtadienį.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Šventės akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Jolanta Uspaskich ir Viktoras Uspaskichas su dukromis

Tačiau jubiliejus – anaiptol ne vienintelė proga, kurią penktadienį minėjo verslininkė. Tai ir 25-osios pažinties su jos vyru, politiku Viktoru Uspaskichu, metinės. „Prieš 25-erius metus mes pirmą kartą pasibučiavome“, – Žmonės.lt prisipažino V.Uspaskichas.

„Tai – asmeninė šventė. Ir gimtadienis, ir pažinties metinės“, – sakė ponia Jolanta. Šias dvi progas pora nusprendė atšvęsti su būriu artimiausių draugų, bičiulių, kolegų. Penktadienio vakarą Kėdainių „Vikondos“ pramogų centre vyko gimtadienio puota, į kurią buvo pakviesta apie šimtas svečių.

Pasak Jolantos Uspaskich, tai asmeninė šventė, kuomet norisi pabūti artimiausių žmonių rate. Jaunatviškai atrodanti moteris sako metų nesureikšminanti. „Man ne metai svarbu, man svarbu gyventi savo amžiuje. Nesvarbu, kiek pase bus parašyta“, – sakė ji.

Jubiliejuje – Chriso Normano koncertas

Jubiliejus nepraėjo be gausybės siurprizų, iš kurių bene laukiamiausias – vakaro žvaigžde tapusio buvusio grupės „Smokie“ lyderio Chriso Normano pasirodymas: žvaigždė atliko visus garsiausius savo hitus.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Šventės akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Chrisas Normanas

Šventę vedė aktorius Gintaras Mikalauskas. Jos metu skambėjo M.K.Čiurlionio kvarteto atliekama muzika. Ant parketo sukosi šokėjai.

Prieš šešerius metus TV3 projekte „Šok su manimi“ dalyvavusią Jolantą šventės metu maloniai nustebino buvęs jos šokių partneris Gintaras Svistunavičius – jo mokiniai Simona Grubevičiūtė ir Lukas Ališauskas šventės svečiams dovanojo šokį.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Simona Grubevičiūtė ir Lukas Ališauskas
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Simona Grubevičiūtė ir Lukas Ališauskas

Tai dar ne visos jubiliejus staigmenos: savo dainas jubiliatei ir svečiams skyrė solistai Edmundas Seilius ir Kristina Zmailaitė.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Šventės akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Edmundas Seilius ir Kristina Zmailaitė

Netrūko ir šmaikščių momentų: svečiams buvo parodytas nuotaikingas vaizdo įrašas, kuriame nufilmuotas V.Uspaskichas, ruošiantis žmonai dovaną – virinantis ant metalinės lentelės užrašą „Su gimtadieniu“. Pasibaigus filmukui dovana buvo įnešta į salę ir įteikta Jolantai.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Šventės akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Šventės akimirka

Jolanta Uspaskich: „Švenčiu visus savo gimtadienius“

Žmonės.lt pakalbino 50-metį švenčiančią J.Uspaskich – apie gimtadienius, jaunatviškumą ir 25-erius metus trunkančią santuoką.

Esate iš tų, kuri mėgsta švęsti gimtadienius? Ar priešingai – įprastai stengiatės pabėgti nuo dėmesio, paminėti progas ramiai.

Švenčiu visus savo gimtadienius. Kiekvieną kartą pasidžiaugiu savo buvusiais pasiekimais ir mintyse susiformuoju naujus tikslus naujam gyvenimo etapui. Tai tarsi ritualas. Man labai svarbu, kad gimtadienis įvyktų gražioje aplinkoje. Jei tuo metu būnu užsienyje, mėgaujuosi gamta, jei Lietuvoje – draugų šypsenomis ir jų dovanotomis gėlėmis.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Šventės akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Šventės akimirka

Kuris jūsų gimtadienis jums pačiai įsiminė labiausiai? Kaip tuomet šventėte?

Visai nesvarbu, kaip švenčiu ir kokias salotas valgau (šypsosi). Tą dieną svarbiausia gražūs jausmai ir švarios mintys.

Kokią netikėčiausią, įsimintiniausią, labiausiai jus nustebinusią dovaną esate gavusi?

Svarbiausią dovaną yra padovanoję tėvai. Tai gyvenimas.

Į šventę pasikvietėte koncertuoti Chrisą Normaną. Kodėl būtent jį, ar tai jūsų mėgstamas atlikėjas, jaunystės laikų muzika? Galbūt ir bičiulis, su kuriuo palaikote draugiškus santykius?

Tai ne tik jaunystės laikų muzika. Tai tiesiog mano muzika. Šio atlikėjo kūrinius išgirdau būdama 14 ar 15 metų. Iki šiol man jie mieli ir nė per vieną gimtadienį nepakeičiami.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Šventės akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Chrisas Normanas

Sunku patikėti, kad jums 50 metų. Atrodote labai jaunatviškai. Kokia jūsų grožio, jaunystės paslaptis?

Mano jaunystės paslaptis labai paprasta: reikia tiesiog gyventi savo tikrajame amžiuje ir nesistengti būti nei jaunesnei, nei vyresnei. Savo tikrojo amžiaus priėmimas sukuria labai gerą savijautą. O gera vidinė būsena atsispindi ir išorėje.

Savo tikrojo amžiaus priėmimas sukuria labai gerą savijautą. O gera vidinė būsena atsispindi ir išorėje.

Tuo pačiu minite ir 25-ąsias pažinties su Viktoru metines. Viktoras užsiminė, kad lygiai prieš 25-erius metus pirmą kartą pasibučiavote. Kaip judu susipažinote?

Romantikos klausimais ekspertas mūsų šeimoje yra Viktoras (šypsosi). Man visai nesvarbu, kaip ir kada mes pasibučiavome. Daug svarbiau, ką mes sukūrėme būdami kartu. O sukūrėme tikrai daug gerų dalykų.

Kas jums yra laimingos santuokos receptas?

Manau, kad į santuoką reikia eiti ne tik kaip į malonumų klubą, bet ir kaip į gyvenimo mokyklą. Ten laikomi egzaminai. Sėkmingai juos išlaikius įgyjama nauja išmintis ir nauja stiprybė. Dabar jau nesunkiai atskiriu laimingą šeimą nuo nelaimingos. Laimingoje šeimoje nėra žodžių „mano norai, mano tikslai, mano laisvė...“ Yra tik šeimos norai, šeimos tikslai ir šeimos laisvė.

Ko pati sau palinkėtumėte jubiliejaus proga? Kokių tikitės metų?

Sėkmingai atlikti savo pagrindinę pareigą – būti laimingai. Nes tik laiminga moteris gali užauginti laimingus vaikus, turėti laimingą šeimą, sukurti laimingą verslą ir bendruomenę. To norėčiau palinkėti ir visoms Lietuvos moterims, ypač mamoms. Juk mano gimtadienis labai dažnai sutampa ir su Mamos diena.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Šventės akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Jolanta Uspaskich
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt