Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Jolantą Leonavičiūtę sugraudino pažintis su neįgalia mergina: „Esame laimingi, galėdami valdyti kūną“

 Jolanta Leonavičiūtė su neįgalia, tačiau itin pozityvia mergina
Asmeninio albumo nuotr. / Jolanta Leonavičiūtė su neįgalia, tačiau itin pozityvia mergina
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Savaitgalį bičiulio gimtadienyje dalyvavusi Jolanta Leonavičiūtė susipažino su išskirtine mergina: nors ji nuo 16 metų sėdi invalido vežimėlyje, energijos ir meilės gyvenimui, anot Jolantos, jai galima pavydėti.

„Vakar vakare bendro draugo gimtadieny teko proga susipažinti su šia nuostabia, gyvenimo energija trykštančia mergina. Į invalido vežimėlį ji atsisėdo nuo 16 metų, kai pateko į autoįvykį ir visiškai nevaldo kojų. Bet jos nepaliaujama šypsena, troškimas gyvent savo gyvenimą, kad ir koks jis bebūtų, neišpasakyti triukai su vežimėliu šokio aikštelėj, pozityvus mąstymas pranoko ne vieną šventėje esantį žmogų. Dažnas nesusimąsto, kokie jie yra laimingi, galėdami valdyti visą kūną. Jausmas, kai tu gali bėgt, lipt į medį, kopt į kalnus yra vienas iš pačių nuostabiausių ne tik man, bet manyčiau ir daugeliui. Nešvaistykite veltui savo brangaus gyvenimo laiko skleidžiant pyktį, pavydą, apkalbas. Juk nežinot, kokių iššūkių jums gyvenimas gali pateikt ateity. Mėgaukitės mažais dalykais, nes ateity jie gali tapti dideliais, kurių bus neįmanoma sugrąžint“, – pasidalijusi savo ir minėtos merginos nuotrauka socialiniame tinkle rašė J.Leonavičiūtė.

Aktyvų gyvenimą propaguojančią J.Leonavičiūtę ši mergina įkvėpė parašyti tokius žodžius, feisbuke išsyk sulaukusius pritarimo.

TAIP PAT SKAITYKITE: Trenerė Jolanta Leonavičiūtė kvies mankštintis ant irklenčių: parodė, kokius pratimus galima atlikti

Ekstremalus Jolantos Leonavičiūtės žygis pelkėje: sukandžiotas kūnas, dėlės, puvėsių kvapas ir euforija

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt