Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Jolanta Leonavičiūtė pirmąkart pasidalino sūnaus nuotrauka

Jolanta Leonavičiūtė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Jolanta Leonavičiūtė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

TV projektų dalyvė ir fotomodelis Jolanta Leonavičiūtė (32) pirmąkart pasidalino savo devynmečio sūnaus nuotrauka: berniuko asmeninį gyvenimą nuo viešumos itin slepianti moteris ir šįkart gerbėjams sūnų leido pamatyti tik akies krašteliu – vaiko veidą uždengė uždėdama ant jo nuotraukos akinius.

J.Leonavičiūtės pasidalinta nuotrauka – akimirka iš laisvalaikio kartu su sūnumi, kai jiedu buvo cirke. Po ja moteris parašė „Mano“, – ir pridėjo širdelės simbolį.

J.Leonavičiūtė netrukus dešimties metų sulauksiančio sūnaus veido rodyti viešai bent jau kol kas neplanuoja. „Man svarbiausia, kad akytės uždengtos nuo blogų, piktų akių“, – Žmonės.lt sakė pridengta sūnaus nuotrauka pasidalijusi Jolanta.

Asmeninio albumo nuotr./Jolantos Leonavičiūtės sūnus
Asmeninio albumo nuotr./Jolantos Leonavičiūtės sūnus

Žmonės.lt primena, kad J.Leonavičiūtė pastojo būdama 21-erių ir troško sukurti šeimą, tačiau jos laukė skaudus likimo smūgis – vaiko tėvas dėl kitos moters ją paliko su kūdikiu ant rankų.

„Aš tavęs nebemyliu, esi laisva, gali ieškoti kito vyro“ – tokius žodžius iš mylimo vyro išgirdau, kai sūnui nebuvo nė pusės metų. Į vyrus negalėjau žiūrėti ketverius metus. Nepasitikiu jais ir dabar“, – neslėpdama ašarų TV laidoje atviravo J.Leonavičiūtė.

Stop kadras/Jolanta Leonavičiūtė
Stop kadras/Jolanta Leonavičiūtė

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt