Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Jolanta Leonavičiūtė naujoje fotosesijoje pozavo keturių garsių vyrų glėbyje

Filmo „Tarp mūsų, berniukų...“ plakato fotosesijos akimirka
T.Kaunecko nuotr. / Filmo „Tarp mūsų, berniukų...“ plakato fotosesijos akimirka
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Jolantos Leonavičiūtės gerbėjai jau gali grožėtis jos atvaizdu oficialiame naujos lietuviškos komedijos „Tarp mūsų, berniukų...“ plakate. Kitą savaitę jis pasieks ir visus Lietuvos kino teatrus ir ten puikuosis iki pat filmo premjeros sausio 1-ąją. Kaip buvo kuriamas naujosios komedijos plakatas ir kuo baigėsi nuotaikinga fotosesija, pamatykite filmo kūrėjų vaizdo įraše bei nuotraukose.

Fotosesijai vadovavo vienas geriausių Lietuvos fotografų Tomas Kauneckas. „Senokai dirbau su tokia linksma komanda. Jau vien fotografuodami plakatą prisijuokėme tiek, kad tryško ašaros ir iš tikrųjų skaudėjo pilvus. Tad galiu tik numanyti, ko galima tikėtis iš naujosios komedijos. Jau dabar labai laukiu premjeros“, – sako žinomas fotografas.

Filme „Tarp mūsų, berniukų...“ keturi vaikystės draugai (vaidina Audrius Bružas, Leonardas Pobedonoscevas, Kirilas Glušajevas ir Mantas Vaitiekūnas) išvyksta žvejoti į Norvegiją. Todėl komedijoje save pačią vaidinančią J. Leonavičiūtę fotosesijos metu žinomi aktoriai praminė auksine žuvele – kiekvieno vyro svajonių laimikiu. 

Vaizdo įraše – nuotaikinga komedijos „Tarp mūsų, berniukų...“ plakato fotosesija su Jolanta Leonavičiūte: 

VIDEO: TARP MŪSŲ, BERNIUKŲ... (2016): plakato fotosesijos užkulisiai su Jolanta Leonavičiute!

Komedijos žiūrovai pamatys keturių draugų kelionę į Norvegiją. Tai iš anksto suplanuotas ir ilgai lauktas vyriškas pabėgimas nuo įgrisusios rutinos, nesibaigiančių darbų, įkyrėjusių draugių, žmonų ir šeimų. Tačiau net ir ištrūkę vyrukai neįstengia pamiršti to, nuo ko bėga ir kas jų gyvenime svarbiausia – savo moterų. Visą kelią jie kalbasi apie jas – šmaikščiai, subtiliai ir kartu labai atvirai. Apie tokią kelionę svajoja kiekvienas vyras, tačiau slapčia dalyvauti norėtų ir visos moterys.

Filmas kuriamas pagal 2010-aisiais visus populiarumo rekordus Rusijoje sumušusios komedijos „Apie ką kalba vyrai“ scenarijų. Iki šiol jis jau ne kartą atgimė įvairių šalių teatrų scenose ir buvo ekranizuotas Prancūzijoje. Lietuvos žiūrovai pamatys pasakojimą su lietuviškomis realijomis ir naujais siužeto vingiais, kurie šįkart nuves iki pat Norvegijos fiordų.

Filmą kuria „Incognito Films“ komanda, šių metų pradžioje pristačiusi didelio populiarumo sulaukusią komediją „Nepatyręs“. Ji žaibiškai užkopė į trečią vietą visų laikų žiūrimiausių lietuviškų filmų sąraše, nusileidusi tik istoriniam veiksmo filmui „Tadas Blinda“ ir sąrašo lyderiui „Redirected / Už Lietuvą!“.

VIDEO: TARP MŪSŲ, BERNIUKŲ... (2016): Kokia ji lovoje? Stebėk, ką ji valgo McDonald's!
VIDEO: TARP MŪSŲ, BERNIUKŲ... (2016): Tadas Blinda atjojo ant... Ford Scorpio?
VIDEO: TARP MŪSŲ, BERNIUKŲ... (2016): Apie žmoną ir... meilužes!
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt