Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Jolanta Leonavičiūtė laimėjo lažybas su nepažįstamuoju: gavo 15 kg česnakų

Jolanta Leonavičiūtė ir laimėti česnakai
Žmonės.lt montažas / Jolanta Leonavičiūtė ir laimėti česnakai
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Visi esame bent kartą dėl kažko susilažinę – laimėjus džiaugiamės, o pralaimėjus turime išpildyti duotą lažybų pažadą. Taip nutiko ir Jolantos Leonavičiūtės gerbėjui feisbuke – susilažinęs su žinoma moterimi jis pralaimėjo ir turėjo jai įteikti... 15 kilogramų česnakų.

„Žmogus bandė atspėti, už ką aš gausiu „Auksinį svogūną“ – sumaniau kirsti lažybų. Jei atspės jis – aš jam maišą bulvių, jeigu neatspės – jis man maišą česnakų“, – Žmonės.lt sakė J.Leonavičiūtė.

Lažybos įvyko prieš televizijos laidą „Svogūnų Lietuva“, kurioje svogūnai teikiami daugiausiai dėmesio tą savaitę sulaukusiems žinomiems žmonėms. Laidoje Jolanta buvo apdovanota auksiniu svogūnu „Už elitinio borto“. Toks įvertinimas jai įteiktas už žiniasklaidoje garsiai nuskambėjusį konfliktą su renginių organizatore Rasa Arlauskiene.

Paaiškėjo, kad minėtas nepažįstamas vyras neatspėjo, už ką Jolanta gaus svogūną, todėl pralaimėjo lažybas. Koks buvo jo spėjimas – J.Leonavičiūtė atskleisti nenorėjo.

„Ši istorija prajuokino net pašto darbuotojus, mat česnakus vyras siuntė iš Kauno ir sakė, kad moterys pašte iš jo siuntinio juokėsi“, – pasakojo Jolanta.

Asmeninio albumo nuotr./Jolantos Leonavičiūtės laimėti česnakai
Asmeninio albumo nuotr./Jolantos Leonavičiūtės laimėti česnakai

Ar ji pati mėgsta česnakus ir turės ką veikti su tokiu jų kiekiu? „Česnakus šaltuoju sezonu labai mėgstu. Tai pats geriausias natūralus antibiotikas, todėl tikrai bus kur juos panaudoti. Ir mama patenkinta, ir tėtis. Žodžiu, džiaugiasi visa šeima. Visiems tai buvo ir smagi juoko dozė“, – šypsojosi Jolanta.

TAIP PAT SKAITYKITE: Iš madingo vakarėlio išprašyta Jolanta Leonavičiūtė: „Nežinojau, kad esu juodajame sąraše“

Iš vakarėlio išprašyta Jolanta Leonavičiūtė nufilmavo garsenybių parodiją „(Ne)elitinės kronikos“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Jolanta Leonavičiūtė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Jolanta Leonavičiūtė

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt