Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Jolanta Leonavičiūtė ir Baiba Skurstene liejo prakaitą jėgos ir ištvermės treniruotėse

Baiba Skurstene-Serdiukė su vyru Mykolu
Renginio nuotr. / Baiba Skurstene-Serdiukė su vyru Mykolu
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Visą savaitgalį sporto aistruoliai iš Lietuvos ir užsienio rinkosi „Litexpo“ parodų rūmuose. Čia pirmą kartą po penkerių metų pertraukos įvyko „Reebok Fitness Challenge“ sporto festivalis. Daugiau nei 15 valandų sporto ir 17 grupinių treniruočių bei nuolat veikianti CrossFit zona, kurioje savo jėgas išbandė ir žinomi pramogų pasaulio žmonės.

Dvi dienas vykusiame renginyje tiek patyrę sporto entuziastai, tiek mėgėjai ir naujokai savęs negailėdami prakaitą liejo populiariausiose pasaulyje treniruotėse Les Mills „Bodypump“, „Bodybalance“, „Insanity“, „BLAST“, „ROCK‘N‘CORE“ ir kitose. Paskutines jėgas atimančias treniruotes vedė lietuviams puikiai pažįstami treneriai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos, bei šiais metais pirmą kartą atvykę instruktoriai iš Suomijos. 

Pirmą kartą Lietuvoje apsilankę treneriai iš Suomijos Jarno Tynkkynen ir Katrena Tenno iš Estijos neslėpė džiaugsmo salėje tvyrančiomis emocijomis. „Nuostabus jausmas sportuoti vienoje salėje su tiek žmonių. Pirmą kartą dalyvaujame tokiame festivalyje Lietuvoje ir labai tikimės, kad kitais metais vėl galėsime sugrįžti“, - kalbėjo Jarno ir Katrena.

Renginio nuotr./Jolanta Leonavičiūtė
Renginio nuotr./Jolanta Leonavičiūtė

Nuolat veikiančioje CrossFit treniruočių zonoje kartu su „Brasa CrossFit” klubo treneriais sportavo profesionali trenerė Jolanta Leonavičiūtė, vienas žymiausių plaukų stilistų Lietuvoje Valerij Gigevič, ZIP FM radijo didžėjus „zipsteris“ Dominykas Klajumas, dainininkė Baiba Skurstene-Serdiukė kartu su vyru Mykolu.

Pirmą kartą savo jėgas tokioje treniruotėje išbandė Jolanta Leonavičiūtė ir Valerij Gigevič neslėpė šypsenų, nors prisipažino, kad tikrai nebuvo lengva.

Renginio nuotr./Jolanta Leonavičiūtė
Renginio nuotr./Jolanta Leonavičiūtė

Tuo tarpu Dominykas Klajumas yra nuolatinis „Brasa CrossFit“ klubo lankytojas, o Baiba su Mykolu taip pat jau ne kartą yra išbandę savo jėgas šiose treniruotėse.

Palaikyti kolegų atvyko ir dainininkas Vaidas Baumila, kuris dėl traumos šį kartą viską stebėjo iš šono, bet negailėjo patarimų naujokams.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt