Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Jolanta Leonavičiūtė filmuojasi naujoje lietuviškoje komedijoje „Tarp mūsų, berniukų...“

Komedijos „Tarp mūsų, berniukų...“ komanda
Tomo Kaunecko nuotr. / Jolanta Leonavičiūtė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Jau šią žiemą Lietuvos kino teatrus pasieksiančioje naujoje lietuviškoje komedijoje „Tarp mūsų, berniukų...“ žiūrovai išvys ir žaviąją Jolantą Leonavičiūtę.

Tomo Kaunecko nuotr./Jolanta Leonavičiūtė
Tomo Kaunecko nuotr./Jolanta Leonavičiūtė

Naujoje juostoje ji vaidina kartu su pagrindinius personažus įkūnijančiais garsiais aktoriais Audriumi Bružu, Leonardu Pobedonoscevu, Kirilu Glušajevu ir Mantu Vaitiekūnu.

„Šiuo metu galiu atskleisti tik tiek, kad komedijoje „Tarp mūsų, berniukų...“ aš vaidinu pati save. Daugiau apie mano vaidmenį su filmo kūrėjais esame sutarę kol kas nepasakoti. Man pačiai tai nauja ir labai įdomi patirtis – tai mano pirmasis vaidmuo kine“, – sako J. Leonavičiūtė.

Tomo Kaunecko nuotr./Komedijos „Tarp mūsų, berniukų...“ komanda
Tomo Kaunecko nuotr./Komedijos „Tarp mūsų, berniukų...“ komanda

Jos aktoriniai sugebėjimai maloniai nustebino komedijos režisierių Kęstutį Gudavičių. „Būsiu atviras: iš pradžių kiek skeptiškai vertinau tai, kad Jolantą kviečiame filmuotis komedijoje – juk ji nėra aktorė. Tačiau pamatęs ją filmavimo aikštelėje savo nuomonę pakeičiau: mane tikrai nustebino Jolantos aktoriniai sugebėjimai. Filmavimo aikštelėje ji elgėsi labai natūraliai, greitai įsijautė į savo vaidmenį. Turiu pripažinti, kad Jolanta man yra tikras atradimas“, – teigia K. Gudavičius.

Vaizdo įraše – ištrauka iš komedijos „Tarp mūsų, berniukų...“ su Jolanta Leonavičiūte:

VIDEO: Jolanta Leonavičiūtė "Jobšikmat!"

Keturi pagrindiniai filmo aktoriai kartu su J. Leonavičiūte puikuosis ir filmo plakate. Kurdama jį komedijos kūrybinė grupė pasitelks visą Jolantos grožį ir žavesį. Plakatas bus pristatys jau netrukus, o dabar filmo kūrėjai dalijasi anonsiniu „Tarp mūsų, berniukų...“ plakatu ir tomis nuotaikingos fotosesijos akimirkomis, kurios į jį „netilpo“.

Naujos lietuviškos komedijos „Tarp mūsų, berniukų...“ herojai – keturi vaikystės draugai, vieną saulėtą dieną nusprendę įgyvendinti kiekvieno lietuvio svajonę – pažvejoti Norvegijoje ir pailsėti nuo rutinos, darbų, draugių, žmonų bei šeimų.

Tomo Kaunecko nuotr./Jolanta Leonavičiūtė
Tomo Kaunecko nuotr./Jolanta Leonavičiūtė

Tačiau net ir ištrūkę vyrukai neįstengia pamiršti to, kas jų gyvenime svarbiausia – savo moterų, ir visą kelią kalbasi apie jas. Šis filmas – tai šmaikšti, subtili, nuotykių kupina ir kartu labai atvira kelionė, apie kurią svajoja kiekvienas vyras, tačiau slapčia dalyvauti norėtų ir visos moterys. Juk kuri iš jų nenorėtų bent ausies krašteliu išgirsti, kodėl kai kuriems vyrams neužtenka vienos žmonos ir dviejų meilužių, kodėl kiti – užkietėję senberniai, kokių šeimos rūpesčių negali pakęsti jų vyrai ir ką apie moterišką patrauklumą mano plastikos chirurgas?

Naująjį filmą kuria „Incognito Films“ komanda, šių metų pradžioje pristačiusi didelio populiarumo sulaukusią komediją „Nepatyręs“. Ji žaibiškai užkopė į trečią vietą visų laikų žiūrimiausių lietuviškų filmų sąraše, nusileidusi tik istoriniam veiksmo filmui „Tadas Blinda“ ir sąrašo lyderiui „Redirected / Už Lietuvą!“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt