Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Johnny Deppo paauglė dukra Lily-Rose Depp dar nėra apsisprendusi dėl savo lytinės orientacijos

Lily-Rose Depp
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Lily-Rose Depp
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Holivudo žvaigždės Johnny Deppo ir Vanessos Paradis paauglė dukra Lily-Rose Depp (16 m.) dar nėra galutinai apsisprendusi dėl savo lytinės orientacijos.

Modelio karjeros siekianti Lily-Rose Depp nusifotografavo „Self Evident Truths“ projekte, o šio projekto autorė ir gera merginos draugė Tillett Wright patvirtino, kad ji nelaiko savęs šimtu procentų heteroseksualia.

„Taip didžiuojuosi savo mažąja mergaite Lily-Rose Depp. Ji nusprendė, kad nori būti „Self Evident Truths“ projekto dalimi, nes ji yra plačių pažiūrų ir aš negalėčiau būti laimingesnė galėdama priimti ją į šeimą. Ji mažytis brangakmenis ir geras žmogus“, – savo „Instagram“ tinkle rašė projekto autorė, įkėlusi savo ir Lily-Rose Depp nuotrauką.

Menininkė Tillett Wright vaikystėje net aštuonerius savo gyvenimo metus praleido apsimetinėdama berniuku. Dabar Tillett Wright aktyviai gina žmonių teises, tačiau ji išskiria tai, kad ne visi būna šimtu procentų heteroseksualūs, arba šimtu procentų homoseksualūs. Tillett Wright atkreipia dėmesį, kad yra ir tarpinių variantų, ir nereikėtų žmonių skirstyti į siaurus rėmus ir klijuoti jiems etiketes vien dėl to, kad kartais jie jaučia simpatiją tos pačios lyties žmogui (bet tuo pačiu juos traukia ir priešingos lyties atstovai) arba mėgsta rengtis, atrodyti androginiškai.

Šiuo metu Tillett Wright vykdo projektą „Self Evident Project“, kurio metu fotografuoja žmones, kurie nepriskiria savęs nei prie heteroseksualų, nei prie homoseksualų. Ji meta iššūkį visiems, kurie vertina žmogų vien pagal jo lytinę orientaciją, ir ragina juos pažiūrėti į tų žmonių – jaunų, senų, įvairių rasių, kūno sudėjimo, jau turinčių vaikų ir pan., – nuotraukas ir pasakyti, kuo jie nusipelno mažiau, nei visi kiti žmonės?

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt