Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Jogaila Morkūnas: ką gali gauti lėktuve už gražias akis?

Jogaila Morkūnas
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Jogaila Morkūnas
Šaltinis: Žinių radijas
0
A A

Lojalumas aviakompanijoms duoda apčiuopiamų privalumų, „Žinių radijui“ prisipažino dažnai lėktuvais keliaujantis verslininkas Jogaila Morkūnas. Pasak jo, būti lojaliam patogu pačiam klientui.

„Jei esi „Air France“ „Flying Blue“ auksinis narys, tai tu gali vežtis dvigubai daugiau bagažo. Antras epizodas – visada yra didesnė tikimybė, kad, perkant ekonominės klasės bilietą, tave perkels į aukštesnę klasę. Tad yra šansų, kad papulsi į „Economy premium“ arba  į verslo klasę“, – laidoje „Aukšta klasė“ kalbėjo J.Morkūnas.

Jo teigimu, skrendant amerikiečių avialinijomis „Delta“, kompiuteris automatu išmeta visus auksinius klientus, kurie skrenda ekonomine klase, ir juos perkelia į verslo klasę. 

„Čia yra visiškas automatas. Čia gražių akių, kuriomis prašai „check-in“ mergaitės, jau nėra ir nebūna. Mergaitės gali paprašyti, kad tave pasodintų prie avarinio išėjimo, kur daugiau vietos kojos, bet ta mergaitė pasakys, kad tai kainuoja 30 eurų. Su „chi chi cha cha“ dabar gali gauti papildomą netikėtą buteliuką vyno. Viskas“, – sakė J.Morkūnas. 

Visą laidos „Aukšta klasė“ įrašą galite paklausyti čia.

Žinių radijas
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt