Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Jennifer Lopez su mylimuoju Paryžiuje mėgavosi visais paprastais turistų malonumais

Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas mėgavosi Paryžiumi
Vida Press nuotr. / Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas mėgavosi Paryžiumi
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Sprendžiant iš nuotraukų, kurias nenuilsdami pasaulio agentūroms siunčia fotografai, amerikiečių dainininkė Jennifer Lopez (47) ir beisbolo žaidėjas Alexas Rodriguezas (41) nesiskiria nė vienai dienai.

Jeigu dainininkė dirba, mylimasis atvyksta į filmavimo aikštelę. Jeigu vyksta į labdaros misiją, Alexas Rodriguezas ją lydi. O atsiradusias laisvas dienas leidžia mėgaudamiesi vienas kitu.

Pastarąjį savaitgalį jiedu praleido Paryžiuje. Tiek Jennifer Lopez, tiek Alexas Rodriguezas Prancūzijos sostinėje yra buvę daugybę kartų, tačiau greičiausiai veikia romantiško miesto įvaizdis – būti su savu žmogumi jame turi ypatingos reikšmės.

Garsi pora laiką Paryžiuje laiką leido kaip eiliniai turistai: pasivažinėjo populiariu ekskursijų autobusu, apsilankė viename žymiausių pasaulio muziejų Luvre, pasidarė asmenukių prie Noterdamo katedros, pasivaikščiojo Tiuilri soduose.

Vida Press nuotr./Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas mėgavosi Paryžiumi
Vida Press nuotr./Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas mėgavosi Paryžiumi

Ši pora pasaulį domina ne tik todėl, kad Jennifer Lopez – viena garsiausių ir gražiausių moterų. Kaip teigia jos gerbėjai – šis romanas atrodo nuoširdus, nesvarbu, kad kartu pasirodo ir gandų apie tai, jog Alexas Rodriguezas sudaužys moters širdį, kaip yra ne kartą pasielgęs.

Jiedu pažįstami nuo 2005 m. Tarp kitko, Jennifer ir Alexą supažindino tuometis dainininkės vyras dainininkas Marcas Anthony. Tądien Niujorko Shea stadione rungėsi Alexo Rodriguezo komanda „New York Yankees” su „New York Mets”.

Artimai bendrauti su sportininku Jennifer Lopez pradėjo praėjusią žiemą. Kaip įvyko reikšmingas susitikimas, dainininkė papasakojo televizijos laidoje, kurią vedė Ellen DeGeneres: „Pietavau „Kobe“ restorane – buvau užsisakiusi salotų ir meksikietišką sriubą su tortiljomis, kai staiga pamačiau Alexą, einantį pro šalį. Kažkodėl užsimaniau prie jo prieiti, paploti per petį ir tarti: „Sveikas, Alexai!”. Taip ir padariau, netrukus jis man parašė žinutę ir pakvietė vakarienės“.

Apie savo jausmus Jennifer Lopez pasakojo ir Alexas Rodriguezas kitoje pokalbių laidoje „The View“: „Mums smagu leisti laiką kartu. Ji nuostabi! Tai vienas išmintingiausių žmonių, kokį tik esu sutikęs. Ši moteris yra neįtikėtinai puiki motina, duktė, sesuo – ji labai brangina savo šeimą. Man patinka, kad ji – ir labai paprasta. Jos mažytė silpnybė – ledai ir sausainiai su šokoladu“.

Įsimylėjėliai jau supažindino vienas kitą su savo šeimomis ir ne kartą visi kartu atostogavo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt