Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas ryžosi žengti svarbų žingsnį

Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas
„Scanpix“ nuotr. / Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Koncertai, pinigų rinkimas nuo uragano nukentėjusiems Puerto Riko žmonėms ir naujo būsto paieškos – štai kokios pastarosios savaitės buvo vienai įdomiausių Holivudo porų Jennifer Lopez (48) ir sportininkui Alexui Rodriguezui (42).

Jennifer Lopez nusprendė parduoti 27 milijonais JAV dolerių įvertintą būstą ir dabar su mylimuoju ieško namo visai šeimai.

Nuo tada, kai pradėjo susitikinėti atletas ir dainininkė stengėsi, kad jų šeimos gerai sutartų ir daug laiko praleistų kartu. J.Lo augina dvynukus Maxą ir Emmą, o A. Rodriguezas – dvi dukteris Natashą ir Ellą.

Vida Press nuotr./Jennifer Lopez „Guess“ reklamoje
Vida Press nuotr./Jennifer Lopez „Guess“ reklamoje

„Jie drauge investuos į tokius namus, kuriuose tilptų visa didžiulė šeima. Pora priima daugiau sprendimų, susijusių su finansais. Gražu, kad Jen susirado pasiturintį ir savo pinigus protingai leidžiantį vyrą“, – leidiniui „People“ pasakojo artimas J. Lo draugas.

Dabar J.Lo ir jos mylimojo santykiai yra stipresni, nei bet kada buvo.

Jiedu pažįstami nuo 2005 m. Tarp kitko, Jennifer ir Alexą supažindino tuometis dainininkės vyras dainininkas Marcas Anthony. Tądien Niujorko Shea stadione rungėsi Alexo Rodriguezo komanda „New York Yankees” su „New York Mets”.

Vida Press nuotr./Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas
Vida Press nuotr./Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas
Vida Press nuotr./Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas mėgavosi Paryžiumi
Vida Press nuotr./Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas mėgavosi Paryžiumi

Artimai bendrauti su sportininku Jennifer Lopez pradėjo praėjusią žiemą. Kaip įvyko reikšmingas susitikimas, dainininkė papasakojo televizijos laidoje, kurią vedė Ellen DeGeneres: „Pietavau „Kobe“ restorane – buvau užsisakiusi salotų ir meksikietišką sriubą su tortiljomis, kai staiga pamačiau Alexą, einantį pro šalį. Kažkodėl užsimaniau prie jo prieiti, paploti per petį ir tarti: „Sveikas, Alexai!”. Taip ir padariau, netrukus jis man parašė žinutę ir pakvietė vakarienės“.

Apie savo jausmus Jennifer Lopez pasakojo ir Alexas Rodriguezas kitoje pokalbių laidoje „The View“: „Mums smagu leisti laiką kartu. Ji nuostabi! Tai vienas išmintingiausių žmonių, kokį tik esu sutikęs. Ši moteris yra neįtikėtinai puiki motina, duktė, sesuo – ji labai brangina savo šeimą. Man patinka, kad ji – ir labai paprasta. Jos mažytė silpnybė – ledai ir sausainiai su šokoladu“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt