Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Jennifer Aniston vestuvių ceremonijai vadovavo komikas Jimmy Kimmelis

Justinas Theroux ir Jennifer Aniston
„Scanpix“/AP nuotr. / Justinas Theroux ir Jennifer Aniston
Šaltinis: BNS
0
A A

Praėjusią savaitę susituokę Holivudo aktoriai Jennifer Aniston ir Justinas Theroux paprašė savo artimo draugo, garsaus komiko Jimmy Kimmelio vadovauti jų vestuvėms. Per jų namuose surengtą vestuvių ceremoniją kalbas sakė aktoriai Courteney Cox, Tobey Maguire'as ir radijo laidų vedėjas Howardas Sternas.

Pirmadienį Howardas Sternas pasidalijo detalėmis apie Jennifer Aniston ir Justino Theroux didžiąją dieną per savo radijo laidą, atskleidęs, kad jis buvo vienas iš nedaugelio žinojusių, kad praeitą trečiadienį organizuotas gimtadienio vakarėlis iš tiesų turėjo būti jų vestuvės. Tačiau jis šios paslapties neišdavė netgi savo motinai.

„Pernelyg nervinausi, kad apie tai kalbėčiau. Jie abu labai dideli slapukai“, – aiškino Howardas Sternas.

Jimmy Kimmelis taip pat žinojo didžiąją paslaptį, o Howardas Sternas pripažino, kad jam padarė įspūdį komiko pasirodymas.

„Jimmy buvo pamokslininkas. Jis puikiai padirbėjo“, – sakė radijo laidos vedėjas.

„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr./Jennifer Aniston komiko Jimmy Kimmelio laidoje
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr./Jennifer Aniston komiko Jimmy Kimmelio laidoje

Pats Howardas Sternas pasinaudojo proga per savo kalbą pasiskųsti dėl griežtų slaptumo priemonių, apgailestaudamas, kad buvo paimti netgi visų šventės dalyvių mobilieji telefonai.

Jis pasakojo, kaip pareiškė susirinkusiems: „Kodėl man negalima turėti mobiliojo telefono? Aš nenoriu jūsų abiejų fotografuoti! Tikrai nenoriu. Man reikia mobiliojo telefono, kad pasakęs šią kalbą galėčiau išsikviesti automobilį ir mauti iš čia!“ Žmonės juokėsi iš mano nelaimės.“

Pasak Howardo Sterno, Jennifer Aniston ir Justinas Theroux pasirūpinti vestuvių nuotraukomis pasikvietė mados fotografą Terry Richardsoną. Be to, savo pirmąjį šokį jiedu šoko pagal Sios dainą.

Radijo laidų vedėjas taip pat atskleidė per tą vakarėlį netikėtai susidraugavęs su britų aktoriumi Orlando Bloomu: „Šalia manęs prie stalo sėdėjo tas išties išvaizdus vaikinas. Tas sumautas vaikinas. Jis atrodo geriau negu Johnny Deppas, Bradas Pittas ir Tomas Cruise'as kartu sudėjus. Taigi sėdėjau ir kalbėjausi su tuo vyruku – įdomiu biču. Įsitraukėm ir šnekučiavomės ilgą laiką. Paklausiau: „Kuo tu vardu?“ Jis atsakė: „Orlando.“ Jis mielas vaikinas. Labai išvaizdus.“

Naujai iškepti ponas ir ponia Theroux šiuo metu yra išvykę medaus mėnesio į Bora Bora salą Prancūzijos Polinezijoje.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Howardas Sternas su žmona Beth Ostrosky
AFP/„Scanpix“ nuotr./Howardas Sternas su žmona Beth Ostrosky
BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt