Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Jautri mergina senolį pakvietė į pasimatymą, kuriame jis paskutinį kartą buvo prieš 55 metus

Ellie Walker, Edwardas Holmesas
SANSBURY'S press office nuotr. / Ellie Walker, Edwardas Holmesas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Tarp jaunimo pasimatymai šiais laikais tapo vienais paprasčiausių suorganizuojamų sutikimų. Internetas palengvino gyvenimą vienišiams, nedrįstantiems užkalbinti jiems patinkančio asmens gatvėje. Tiesa, senjorai prie tokių naujovių vis dar prisitaiko sunkiai. Interneto sensacija tapo britė Ellie Walker, kuri nusprendė praskaidrinti dieną vienišam 86 metų vyrui ir pakviesti jį vakarienės. Šeimos neturintis pensininkas į jaunos merginos kvietimą sureagavo itin jautriai.

Edwinas Holmesas ilgą laiką gyveno užsisklendęs savame pasaulyje. Šeimos neturintis vyras kiekvieną dieną rasdavo laiko apsikeisti keletu žodžių su vieno didžiausių Anglijos prekybos centro „Sainsbury“ darbuotoja Ellie Walker. Merginą taip sujaudino šio senolio gyvenimo istorija, kad ji nepagailėjo laiko ir pakvietė jį į pasimatymą, kuriame šis nebuvo jau daugelį metų. Būtent jųdviejų susitikimas sudomino Didžiosios Britanijos spaudą.

Šventiniu periodu 22-ejų mergina pasiūlė senjorui pavakarieniauti. Ir kai Edwinas, pasipuošęs oficialiu kostiumu, rankose laikydamas gėlių puokštę, pasirodė tarpduryje – mergina negalėjo sutvardyti emocijų.

„Jis pasakojo, kad tai pirmasis pasimatymas po 55 metų. Edwinas jautėsi tarsi moksleivis. Susigraudinau, nes supratau, kiek daug mano pasiūlymas reiškė vienišam žmogui. Man tai tebuvo dalis darbo. Visuomet mėgstu pakalbėti su klientais ir paklausti, kaip jiems sekasi, kaip praėjo jų diena“, – užsienio žiniasklaidai atviravo jauna britė.

SAINSBURY'S press office/Ellie Walker ir Edwardas Holmesas
SAINSBURY'S press office/Ellie Walker ir Edwardas Holmesas

Ellie pasirodė, kad senukas – pats mieliausias žmogus žemėje. Visas jaunos merginos laikas atsipirko ir ilgainiui ji įsigijo savo senelio amžiaus bičiulį. E. Holmesas mylimos žmonos neteko dar 2006 metais. Su ja jie nugyveno gražų keturiasdešimtmetį. Motinai mirus, Edwardo vaikai persikraustė gyventi į Australiją. Atsitiko taip, kad vyras liko niekam nereikalingas ir visiškai vienas. Lietingoje Anglijoje gyvenantis senolis nerasdavo kas su juo pasikalbėtų iki kol jo gyvenime neatsirado linksmuolė Ellie.

Pakvietusi senjorą į pasimatymą E. Walker suprato, kad dėmėsys visiškai nieko nekainuoja ir ėmė jį rodyti visiems vienišiams, užklystantiems į parduotuvę. Mergina nusprendė būti maloni likimo nuskriaustiems žmonėmis ir negailėdama savęs iki šiol kiekvieną dieną jiems skiria kiek įmanydama daugiau laiko. Vietos spauda tokį merginos poelgį įvertino tarsi žygdarbį.

Pačią Elly įvykis įkvėpė skatinti jaunimą daugiau dėmesio skirti vienišiems, visų užmirštiems vyresnio amžiaus žmonėms. Juk taip dažnai jiems trūksta paprasčiausio pokalbio, praskaidrinančio nūdieną.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt