Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Jausminga patirtis Godai Alijevai šiek tiek primena mažas universiteto laikų nuodėmes

Goda Alijeva
Dainiaus Ščiukos nuotr. / Goda Alijeva
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Merginų grupė „69 Danguje“ pristatė kerinčiais vaizdais užburiantį muzikinį klipą savo dainai „Gilyn“. „Kūrinys skirtas jauniems žmonėms. Norisi jiems priminti, kad nors gyvenime mes esame vieni, tačiau niekada vieniši“, – kalbėjo Goda Alijeva.

Kalbėdama apie filmavimo užkulisius, G. Alijeva pasakojo, jog sunkiausioji dalis buvo pats pasiruošimas. „Užtrukome beveik parą. Filmavimas užėmė kiek mažiau laiko. Sunkiausia su kameromis dirbti pasirodė po vandeniu. Vaizdo klipas filmuotas Klaipėdoje, „Olando kepurėje“ ir vienoje ypatingoje vietoje. Kaip pagrindinį simbolį ir aliuziją į dainos prasmę, galime laikyti apleistą mokyklą. Labai norėjome paliesti jaunimo širdis, tad neatsipyrėme šiai idėjai“, – kalbėjo moteris.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Goda Alijeva
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Goda Alijeva

Jausminga patirtis G. Alijevą nunešė į tuo laikus, kai ji pati dar buvo moksleivė. Žmonės.lt gražuolė prispažino, jog lyginant su kitais paaugliais, ji buvo tarsi angelėlis. „Aktyviai dalyvaudavau įvairioje užklasinėje veikloje. Stengiausi neužsidaryti, neužsisklęsti savyje. Su cigaretėmis ir alkoholiu problemų niekada neturėjau, net gana anksti įžengusi į pramogų pasaulį. Prisipažinsiu – rūkiau tik besimokydama universitete. Tai buvo išties trumpas laiko tarpas.“

69-danguje-gilyn-official
69-danguje-gilyn-official

Sugrįžusi į praeitį Goda save prisiminė, kaip gerą vaiką. Dėl to ji iki šiol dėkoja tėvams. „Manau, kad sunkiausia šių dienų jaunimui yra išspręsti atsiradusias problemas. Visos jos atrodo be galo didelės ir svarbios. Mes nemokame susigyventi su savimi. Savęs suprasti. Visos tos patirtys, ieškojimai dažnai mums būna į naudą. Labai pritariu teiginiui, kad gyvenime kiekvienas iš mūsų pasilieka vienas, bet ne vienišas. Noriu priminti, jog kovojantiems ar pradusiems viltį gali padėti artimieji. Taip pat, kai reikia pasikalbėti, o atrodo nėra su kuo, įvairios pagalbos linijos tik ir laukia jūsų skambučių. Nepamirškite. “, – įkvepiančiai žodžius žėrė žinoma moteris.

VIDEO: 69 Danguje - Gilyn (Official)

Naujausias grupės „69 Danguje“ vaizdo klipas dainai „Gilyn“ turi beprotiškai daug reikšmių. G. Alijeva atviravo, kad tik atidžiai jį žiūrint ir klausantis dainos žodžių galima įžvelgti jaunus žmones kaustančias baimes.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt