Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Jasonas Sudeikis juokins komedijoje apie dviejų draugų lovos nuotykius „Dėl visko kaltas seksas“

Jasonas Sudeikis ir Alison Brie komedijoje „Dėl visko kaltas seksas“
„ACME Film“ nuotr. / Jasonas Sudeikis ir Alison Brie komedijoje „Dėl visko kaltas seksas“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Daugelis sutiks, kad gyvenime nemažai kurioziškiausių ir netikėčiausių situacijų tiesiogiai ar netiesiogiai nutinka dėl kūniško potraukio kitam asmeniui. Mintys apie seksą dažnai neprašomos įsiveržia į bene kiekvieno suaugusio žmogaus pasąmonę ir kartais prikrečia šunybių. Naujoji komedija „Dėl visko kaltas seksas“ („Sleeping With Other People“) parodys gyvenimišką istoriją apie du draugus – vyrą ir moterį, kurie lyg ir tiktų vienas kitam, tik jų lovose glaudžiasi kiti.

Vienas svarbiausių filmo „Dėl visko kaltas seksas“ privalumų – ypač charizmatiški ir juokingi pagrindiniai jo aktoriai Alison Brie ir Jasonas Sudeikis.

Kadaise besimokydami koledže jų herojai Leini ir Džeikas pasidavę aistrai drauge prarado nekaltybę. Jie netikėtai vėl pamato vienas kitą pagalbos grupės susitikime, skirtame asmenims, priklausomiems nuo sekso. Nė vienam iš jų iki šiol nepavyko susitupėti ar užmegzti rimtų santykių. Kadaise vienas kitam jausta simpatija atgyja, tačiau, žinodami apie nesekmes asmeniniame gyvenime, Leini ir Džeikas pasižada, kad juos sies tik platoniška draugystė. Draugai nutaria padėti vienas kitam susitvarkyti lovos reikalus tuo pačiu prisiekdami nepermiegoti vienas su kitu. Tačiau kaip ir dažniausiai, pasakyti lengviau negu padaryti.

„ACME Film“ nuotr./Jasonas Sudeikis komedijoje „Dėl visko kaltas seksas“
„ACME Film“ nuotr./Jasonas Sudeikis komedijoje „Dėl visko kaltas seksas“

Mėgindami išsivaduoti nuo blogų įpročių Leini ir Džeikas ypač suartėja. Puikus tarpusavio supratimas ir tvirtas ryšys nelieka nepastebėtas – draugai ima erzinti, kad jiedu elgiasi kaip pora. Tą jie supranta ir patys, tačiau rizikuoti draugyste dėl galimybės pajusti fizinį artumą jie negali, juk tada jų graži draugystė pasmerkta žlugti..

„ACME Film“ nuotr./Alison Brie ir Jasonas Sudeikis komedijoje „Dėl visko kaltas seksas“
„ACME Film“ nuotr./Alison Brie ir Jasonas Sudeikis komedijoje „Dėl visko kaltas seksas“

Šioje pikantiškų juokelių ir intriguojančių detalių kupinoje komedijoje žiūrovai išvys autentišką šio amžiaus romantiką, o puiki filmo nuotaika praskaidrins net ir niūrią dieną. Kino kritikai sutinka, kad filmas „Dėl visko kaltas seksas“ puikiai tiks pasimatymui  kine su ilgėliau pažįstama simpatija ar antrąja puse. Nebanalūs filmo dialogai leis patikėti istorijos tikrumu,  o situacijos, į kurias pateks Leini ir Džeikas, yra intymios ir šmaikščios. Prie patyrusio komiko Jasono Sudeikio, kuris šiame filme elgiasi itin džentelmeniškai,  Alison Brie puikiai atskleidžia savo herojės žavesį ir seksualumą, tapdama jo bendrininke ieškant išsivadavimo nuo sekso pančių.

Padykęs Lietuvą rugsėjo 18 dieną pasieksiančios komedijos „Dėl visko kaltas seksas“ anonsas:

VIDEO: Komedijos „Dėl visko kaltas seksas“ anonsas
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt