Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasaulinio garso draugai rado būdą, kaip nusiųsti linkėjimų darbe prapuolusiai Daliai Ibelhauptaitei

Draugai siunčia Daliai linkėjimus bent jau nuotraukose
Asmeninio albumo nuotr. / Draugai siunčia Daliai linkėjimus bent jau nuotraukose
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Draugystei ir meilei atstumas nebaisu. Tokį patvirtinimą neseniai gavo prodiuserė ir režisierė Dalia Ibelhauptaitė (49).

„Dalia, linkime tau sėkmės su „Faustu“ - tokius užrašus rankose laiko žymus pasaulio virtuvės šefas Jamie Oliveris, jo žmona Juliette, aktorius Jasonas Flemyngas.

Tai Dalios vyro aktoriaus ir režisieriaus Dexterio Fletcherio sumanymas.

„Kai statau naują spektaklį – neturiu jokio asmeninio gyvenimo. "Fausto" premjera vasario 15 dieną, tad šiuo metu laikas itin įtemptas. Tą puikiai supranta mano vyras Dexteris, todėl kai jis susitinka su draugais, o šie pradeda klausinėti, kaip Dalia, jis pasiūlo perduoti man linkėjimus štai bent taip – nuotraukomis", - portalui Žmonės.lt pasakojo D.Ibelhauptaitė.

Tokia palaikymo akcija sukelia malonų šurmulį vakarėlio metu.

Taip vyras ir draugai Daliai praskaidrina nuotaiką ne pirmą kartą. Linkėjimus ant popieriaus rašė ir garsus dainininkas Edas Sheeranas, menininkas portretistas Jonathanas Yeo. Tai ne šiaip pasipuikavimas – visi šie žmonės yra Dalios ir Dexterio šeimos draugai.

Asmeninio albumo nuotr./Daliai linkėjimus siuntė bičiuliai Jonathanas Yeo, Edas Sheeranas, Jasonas Flemyngas
Asmeninio albumo nuotr./Daliai linkėjimus siuntė bičiuliai Jonathanas Yeo, Edas Sheeranas, Jasonas Flemyngas

Lietuvių kūrėja su vyru kartą per du, tris mėnesius būtinai susitinka su draugais vakarienės - jau susiklostė tokia miela tradicija. Pastarąjį kartą pas J.Oliverį Londone Dexteris žygiavo vienas, nes Dalia prapuolusi Lietuvoje, repeticijose.

Nors darbas – vienas iš būdų įprasminti save, kai kada jis pasiglemžia tiek laiko, kad jo nelieka brangiausiems žmonėms.

„Niekada su Dexteriu ilgam neišsiskiriame, nesvarbu, kur jis ar aš dirbtume, skrendame vienas pas kitą kas dvi savaites. Bent parai ar kad ir 12-ai valandų, - pasakojo Dalia, kurią iš „Fausto“ vyras jau irgi sugbėjo nuvogti Vilniuje. – Labai gera, kai vyras, draugai supranta tavąją veiklą ir palaiko kaip tik įmanydami“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt