Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Įvertinkite: pristatytas pirmasis lietuviško filmo „Kunigo naudą velniai gaudo“ anonsas

Filmo „Kunigo naudą velniai gaudo“ anonso pristatymas
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Filmo „Kunigo naudą velniai gaudo“ anonso pristatymas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Penktadienio vakarą Vilniuje aidėjo juokas ir varpai. Mat prodiuserių kompanija „Singing Fish“ sostinės restorane „Floor“ ne tik surengė nuotaikingos komedijos „Kunigo naudą velniai gaudo“ anonso peržiūrą, bet ir į pačią senamiesčio širdį atsigabeno dviejų metrų varpą.

Rudeniško vakaro metu susirinkę kūrybinės komandos nariai, aktoriai ir žinomi šalies žmonės pirmą kartą pamatė šių metų lapkričio 13-ąją kino teatruose pasirodysiančio filmo anonsą.

„Daugeliui atrodo, kad sukurti filmo anonsą yra paprasta ar bent jau paprasčiau nei patį filmą. Rodos,  kas čia tokio tos dvi minutės? Iš  tiesų, tai yra juodas ir sunkus darbas, trunkantis mažne mėnesį laiko. Tarsi kuriant trumpametražį kino filmą su sava istorija“, – šypsojosi viena iš filmo scenaristų Justina Dirsė.

VIDEO: Kunigo Naudą Velniai Gaudo treileris

Ji patikino, kad daugiausiai laiko prie šio trumpo, mažiau nei dvi minutes trunkančio filmuko, praleido taip pat filmo scenarijų kūręs Rolandas Skaisgirys.

„Rolandas yra perfekcionistas – arba gerai, arba niekaip. Jis valandų valandas sėdėjo tiek su montažo, tiek su muzikos režisieriais, dėliodamas tinkamiausius kadrus ir natas“, – sakė ji.

Filmo „Kunigo naudą velniai gaudo“ anonso vėsų vakarą pamatyti atvyko ne vienas garsus šalies aktorius: Mindaugas Papinigis, Jonas Braškys, Jonas Gricius, Šarūnas Banevičius. Taip pat ir kiti žinomi šalies žmonės: Vaida Skaisgirė, Rolandas Skaisgirys. 

Tiesa, susirinkusių svečių dėmesį ne ką mažiau kaustė ir restorano prieigose atsiradęs auksinis, 2 metrų varpas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Rolandas ir Vaida Skaisgiriai
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Rolandas ir Vaida Skaisgiriai

„Šis varpas tikras, – baksnodamas jį juokėsi Mindaugas Papinigis, tačiau ne ilgai trukus išsidavė. – tai yra pagrindinis mūsų filmo veikėjas, nelaimių kaltininkas ir geidžiamiausias daiktas. Jo nori visi, tačiau gauna tik išrinktieji. Ką gali žinot, gal vakaro eigoje šį varpą mes kam nors padovanosim“.

Lapkričio 13-ąją pasirodysiančio filmo kūrėjai teigia, kad juoktis iki ašarų priversianti kriminalinė komedija „Kunigo naudą velniai gaudo“ parodys, koks gražus yra šių dienų kaimas ir kiek nuotykių jame slypi. Bet visų svarbiausia šiame filme galėsite įsitikinti, kad amžinos vertybės visuomet yra ir bus. Nesvarbu, ar gyvename 2015-ais ar 1903-aisiasi metais.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt