Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Įvaizdžio konkurse nuotaka tapusi Simona Burbaitė: „Taip puoščiausi ir per savo vestuves“

Simona Burbaitė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Simona Burbaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Modelis Simona Burbaitė (22) ir vėl apsivilko vestuvinę suknelę – tiesa, kol kas ne didžiajai savo gyvenimo šventei: Lietuvoje pirmąkart surengtame vestuvinio įvaizdžio konkurse ji buvo modeliu, kurį papuošę profesionalai užėmė pirmąją vietą.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Simona Burbaitė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Simona Burbaitė

Sekmadienį vestuvių parodoje „Mūsų vestuvės“ pirmąkart vyko „2015 m. vestuvinio įvaizdžio konkursas“, kuriame 12 dalyvių kūrė makiažą ir šukuoseną kiek anksčiau burtų keliu ištrauktai suknelei. Konkursui buvo pristatytos dvylikos dizainerių suknelės – jas kūrė Egidijus Rainys, Viktorija Jakučinskaitė, Liutauras Salasevičius, Kristina Kruopienytė, Ingrida Žitkuvienė, Daiva Urbonavičiūtė, Robertas Kalinkinas, Audronė Bunikienė, Kristina Valančiūtė, Aurelija Beliakaitė, Indra Dovydėnaitė ir Indrė Pašvenskienė.

Burtai lėmė, kad S.Burbaitei teko pasipuošti Aurelijos Beliakaitės kurta elegantiška suknele, o vestuvinį įvaizdį jai sukūrė makiažo meistras Povilas Staniulionis ir kirpėjas-stilistas Mantas Tautvaišas. Mergina džiaugėsi, kad burtai lėmė jai tapti būtent šio dueto modeliu, mat jie visi pažįstami dar iš konkurso „Mis Lietuva 2013“, kuriame gražuolių išvaizda neretai rūpinosi būtent šie įvaizdžio kūrėjai.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Mantas Tautvaišas, Simona Burbaitė ir Povilas Staniulionis
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Mantas Tautvaišas, Simona Burbaitė ir Povilas Staniulionis

„Įvaizdis man labai patiko, jaučiausi puikiai, kaip kokia graikų dievaitė! Kai bus mano vestuvės, nė neabejoju, kad būtent Povilas ir Mantas kurs mano įvaizdį. Šis konkursas išėjo kaip repeticija prieš mano pačios vestuves“, – juokėsi Žmonės.lt kalbinta S.Burbaitė.

O kada gi jos bus? Simona su savo vaikinu Matu draugauja jau penkerius metus, tačiau kol kas vestuvinėmis suknelėmis mergina puošiasi tik įvairiems renginiams.

„Kol kas apie tai negalvojame, mums abiems dar reikia pasidaryti karjerą, šeima kol kas palauks. Esame dar per jauni, kol kas dėmesį koncentruojame į kitus dalykus. Pradėjome draugauti nuo labai jauno amžiaus, todėl abu neskubame. Viskas savu laiku – bėgantys draugystės metai išeina tik į naudą, nes jie padeda įsitikinti, ar tasai žmogus jau tikrai visam gyvenimui“, – šypteli Simona.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Simona Burbaitė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Simona Burbaitė

Paklausta, ar nebijo jau ne pirmą kartą vilktis nuotakos suknelės, mat prietaringos moterys ją velkasi tik per savąsias vestuves, S.Burbaitė numoja ranka, nors ir prisipažino, kad iš pradžių minčių buvo visokių.

„Iš tikrųjų, apie tai jau buvau pagalvojusi – gal iš tikro per dažnai jau aš ta nuotaka būnu? Iš pradžių išsigandau, o paskui pagalvojau – o kodėl gi ne? Juk viskas priklauso nuo tavo paties požiūrio. Manau, kad reikia atsipalaiduoti ir mėgautis gyvenimu bei netikėti blogais prietarais“, – teigė Simona.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt