Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Įvaizdinė repo grupės „G&G Sindikatas“ fotosesija vyko požeminėje stovėjimo aikštelėje

„G&G Sindikatas“
Vytauto Dranginio nuotr. / „G&G Sindikatas“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Trečiadienio naktį „Siemens“ arenos požeminė stovėjimo aikštelė virto milžiniška fotostudija – čia prieš fotoobjektyvą stojo visi penki „G&G Sindikato“ grupės nariai.

„Išleidus naują albumą  natūraliai atsirado poreikis naujoms grupės nuotraukoms. Atsibodo naudoti tas pačias nuotraukas koncertų anonsuose. Toks pavasarinis atsinaujinimas. Žinoma, tai tik detalė, svarbiausia – muzika“, – sako grupės „G&G Sindikatas“ lyderis G. Liaudanskas-Svaras.

Paklaustas, kodėl tiek ilgai atidėliojo surengti grupės fotosesiją, Svaras juokavo, kad tai tas pats lyg vyrui nueiti apsipirkti – pakanka tai padaryti kartą per kelis metus.

Vytauto Dranginio nuotr./„G&G Sindikatas“
Vytauto Dranginio nuotr./„G&G Sindikatas“

„Žinoma, turime daug nuotraukų iš koncertų, tačiau tai ne tas pats. Po šios fotosesijos jaučiamės lyg užsidėję seniai lauktą pliusą“, – linksmai tęsė Svaras.

Fotosesija požeminėje „Siemens“ arenos automobilių stovėjimo aikštelėje vyko tris valandas. Grupę  įamžino nuolatinis jų draugas ir fotografas Vytautas Dranginis. Iki šios, paskutinė grupės fotosesija buvo rengta tik 2012 metais.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt