Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Italijoje susižadėjusi „4 Roses” narė Dileta Meškaitė tapo kailių kolekcijos modeliu

Dileta Meškaitė
Renginio organizatorių nuotr. / Dileta Meškaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Penktadienio vakarą sostinės „Jeep“ salone vyko renginys, kurio metu verslo ir pramogų atstovams buvo pristatyta naujausia kailių pavasario-vasaros odos kolekcija. Modeliu tapo ir vos prieš kelias dienas iš Italijos grįžusi „4 Roses” narės Dileta Meškaitė.

Laukdami kolekcijos pristatymo vakaro svečiai turėjo galimybę apžiūrėti salone eksponuojamą naująjį automobilį. Į renginį atvyko Rasa Arlauskienė, Jolanta Sadauskienė, Vaiva Budraitytė ir Gaudentas Naujokas, Jolanta Svirnelytė, Agnė Byčiūtė-Jankauskienė, Šarūnas Kirdeikis, Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė, Arturas Feiferas, Vytenis Kazlauskas, Gediminas Jaunius, Darius Čibonis, Alvyda Jasilionytė ir kiti.

Kailių kolekciją demonstravo pramogų pasaulio atstovės: pašėliškos nuotaikos gūsį įnešusi gitaristė Rasa Maslauskaitė, grojanti su atlikėjos Mios grupe bei grupės „4 Roses” narė ir Eglė Čepaitė-Keturkė. Raudonu kilimu žengė ir žinomi modeliai bei tituluotos gražuolės Gritė Maruškevičiūtė, Justina Ieva Steponavičiūtė, Ernesta Kalinauskaitė, Laura Kuliešaitė, Ernesta Elzbergaitė, Erika Valiukaitė, Jūratė Steponavičiūtė, Mažena Gorelova, Kristina Ryčkova.

TAIP PAT SKAITYKITE: „4 Roses“ lyderei Diletai Meškaitei Donatas Kisielius įteikė sužadėtuvių žiedą

Renginio organizatorių nuotr./Renginio akimirka
Renginio organizatorių nuotr./Dileta Meškaitė
Renginio organizatorių nuotr./Renginio akimirka
Renginio organizatorių nuotr./Renginio akimirka

Odos kolekcijoje dominavo stilingi moteriški siluetai, kerinčiai švelnios tekstūros bei lengva prabanga. Pasak kolekcijos kūrėjų, oda, derinama su įvairiais aksesuarais ir skirtingais audiniais, veikliai, energingai, karjeros aukštumų siekiančiai moteriai tampa nepakeičiama gyvenimo būdo dalimi. Tiek ofise, tiek ir vakarėlio ar net laisvalaikio metu. Odos gaminiai sugeba nepriekaištingai „paaštrinti“ bet kurį moters mėgstamą įvaizdį.

Vakarą vedė atlikėja ir TV laidų vedėja Rūta Lukoševičiūtė, renginio pabaigoje atlikusi Tina Turner dainas, pritariant žinomam saksofonistui Juozui Kuraičiui.

Renginio dalyviai taip pat galėjo susipažinti su išskirtiniais aromatais. Svečiai buvo vaišinami vardiniu žinomo aktoriaus Gerardo Depardieu vynu.

Renginio organizatorių nuotr./Renginio akimirka
Renginio organizatorių nuotr./Renginio akimirka
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt