Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Išvyskite: dvynukės, dėl kurių globos Madonna kovojo

Madonna Malavyje 2014 metais
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Madonna Malavyje 2014 metais
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Popmuzikos karalienė Madonna netveria džiaugsmu – teismas jai leido įsivaikinti Malavyje iki šiol augusias dvynukes Stellą ir Esther. Madonna su ketverių mergaitėmis jau kurį laiką palaikė ryšį ir net buvo parodžiusi jas savo gerbėjams. Tačiau gerbėjai suprato tai tik dabar.

Prieš pusmetį Madonna su visais keturiais savo vaikais lankėsi Malavyje. Iki šiol manyta, kad kelionė į Afriką buvo skirta sustiprinti dainininkės ryšiui su vaikais, parodyti jos įdukrai Mercy ir įsūniui Davidui jų gimtąjį Lipungos kaimelį.

Madonnos vyresnėlę Lourdes sujaudino apsilankymas globos namuose, kur šeima ir susitiko su dvynukėmis Stella ir Esther. Lourdes ir dvynių nuotrauka dainininkė iš karto pasidalijo socialiniame tinkle „Instagram“.

Žmonės.lt primena, kad apie teismo sprendimą leisti Madonnai įsivaikinti dvynukes pasaulis sužinojo antradienį. Pasak „Daily Mail“, priimant sprendimą buvo atsižvelgta į nuolatinę Madonnos humanitarinę veiklą.

Teismo salėje kartu su Madonnos atstovais nuosprendžio laukė biologinis dvynukių tėvas. Mergaičių motina mirė gimdydama.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt