Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Išsvajotą kabrioletą gimtadienio proga gavusi Eglė Straleckaitė: „Pavažinėsiu bent dvejus metus“

Eglė Straleckaitė
Asmeninio albumo nuotr. / Eglė Straleckaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Ketvirtadienį 23-iejų sulaukusiai šokėjai Eglei Straleckaitei šiemet gimtadienis – ypatingas šventė. Maža to, kad mergina vos prieš kelias dienas atsiėmė Lietuvos sporto universiteto bakalauro diplomą, išsipildė ir sena jos svajonė – nuo šiol šokėja važinės naujutėlaičiu automobiliu.

Gimtadienio proga ją šeimos nariai pradžiugino ryškiu geltonos spalvos „Volkswagen Beetle“ kabrioletu. „Tai yra naujos kolekcijos vabaliukas. Visada tokio norėjau“, – džiaugėsi Eglė.

Prie naujo automobilio įsigijimo prisidėjo ir ji pati. Šis kabrioletas – sena šokėjos svajonė, todėl kalbos apie tai, kad važinėti Lietuvoje be stogo – nepraktiška, jai buvo nė motais. „Visi atkalbinėjo, bet tai – sena mano svajonė. Pavažinėsiu dvejus metus ir tada žiūrėsiu – jei jau netiks, tada teks keisti“, – Žmonės.lt sakė ji.

Kol kas vairuodama kabrioletą Eglė mato daugiau privalumų nei minusų. Pasak jos, norint važiuoti be stogo ypač šiltas klimatas visai nebūtinas. Anaiptol – vėsesniu oru riedėti miesto gatvėmis daug maloniau. „Čia yra įrengta mikrocirkuliacija, sėdynės – šildomos, todėl net smagiau važiuoti, kai lauke yra šiek tiek vėsesnė temperatūra“, – tikino ji.

Staigmenas mėgstanti mergina liko nustebinta ir pačiu dovanos įteikimu. Mašinos rakteliai į jos rankas atkeliavo vidurnaktį. „Visai nesitikėjau vidury nakties išvažiuoti į gatvę nuleistu stogu. Tačiau buvo ir kuriozų – vos apsukusi ratuką užgesau. Pasirodo neužteko benzino, teko stumtis iki kolonėlės. Brolis su tėčiu stūmė, o mama – filmavo. Visi tuo metu man dainavo „Su gimtadieniu“, – pasako ji.

„Volkswagen Beetle“ – ne vienintelė dovana, kuria ją nustebino tėvai ir brolis. Mergina taip pat gavo naują laikrodį ir riedučius. „Dabar negaliu intensyviai sportuoti. Prastai laikosi mano kelių sąnariai, todėl sugalvojau, kad man tiks riedučiai. Čiuožti ant ledo moku, tačiau su riedučiais važinėjau tik vaikystėje. Teks pirktis apsaugas, esu nusiteikusi mokytis“, – džiaugėsi Eglė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt