Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Išsipustę svečiai, tarp jų ir Agnė Jagelavičiūtė, Vilniaus rotušėje mėgavosi mados vakaru

Agnė Jagelavičiūtė su mama Nijole Jagelavičiene
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Agnė Jagelavičiūtė su mama Nijole
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Pirmadienio vakarą Vilniaus miesto rotušėje pristatyta mados namų „Tiulio Fėja“ naujausia vestuvinių ir proginių suknelių kolekcija „Vestuvės“. Į mados vakarą susirinko visas būrys išsipuošusių kviestinių svečių, tarp kurių buvo galima pamatyti ir žinomų žmonių.

Į mados vakarą, kurio metu visų laukė netikėtas vestuvių performansas, susirinko kviestiniai svečiai: Agnė Jagelavičiūtė su mama, Vaida Skaisgirė, Irena Marozienė, Mantas Petruškevičius, Indrė Kavaliauskaitė, Inga ir Aivaras Stumbrai, Kristina Kaikarienė, Monika Linkytė ir daugelis kitų.

VIDEO: Išsipustę svečiai rinkosi į mados namų „Tiulio Fėja“ kolekcijos pristatymą

Visi jie susirinko stebėti naujausios dizainerės Viktorijos Jakučinskaitės vestuvinių ir vakarinių suknelių kolekcijos „Vestuvės“, kuri buvo parodyta itin netradiciškai.

Svečių laukė netikėtas performansas: nuo vestuvinės muziko grupės „The Wedding Band“ ir stalų baltomis staltiesėmis, iki puokštės metimo, torto pjaustymo, pasiruošimo jaudulio ir žvilgsnio atgal – ar vestuvių dienai pasirinkau tikrą tą suknelę? Jas pristatė daugiau kaip penkiasdešimt modelių. Apie kolekciją skaitykite čia.

VIDEO: Mados namų „Tiulio Fėja“ kolekcija „Vestuvės“

 

Mados vakaro svečiai ir kolekcija – Žmonės.lt fotogalerijose:

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt