Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Išsipusčiusios merginos asmenukė sukėlė ažiotažą internete: akis bado didžiulė netvarka

Netvarkingos merginos asmenukė sukėlė ažiotažą internete
„Twitter“ nuotr. / Netvarkingos merginos asmenukė sukėlė ažiotažą internete
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Su puošnia vakarine suknele nusifotografavusi ir tą nuotrauką tviteryje publikavusi Alyssa Bordelon veikiausiai tikėjosi sulaukti dėmesio, ir jo sulaukė. Tačiau merginos nuotrauka internete it virusas išplito ne dėl gražios jos suknelės, o dėl... nuotraukos fone matomos siaubingos netvarkos!

Kaip rašo „Huffington Post“, mergina savo „Twitter“ paskyroje publikavo asmenukę, pasidarytą priešais veidrodį, ir prie nuotraukos parašė: „Einu vakarienės, nes man reikia priežasties vilkėti šitai“.

Mergina su juoda žvyneline suknele atrodo išties pritrenkiančiai, tačiau akis bado už jos nugaros tvyranti didžiulė netvarka – atrodo, tarsi jos kambaryje būtų praūžęs uraganas!

Atidžiau įsižiūrėjus matyti, kad kambaryje ant žemės mėtosi ne vien kosmetika, drabužiai ir batai, bet ir maisto bei gėrimų pakuotės, higieniniai reikmenys ir net vaflių keptuvė.

Šią Alyssos nuotrauką netruko pasigauti memų kūrėjai, jos atvaizdą įmontavę į tvarkingesnius kambarius, ir kandūs internautai. Vieni prisiartinę nuotrauką pasvarstė, kad po vakarienės „ji valgys zefyrus nuo grindų desertui“, o kiti drabužių kupetoje net įžvelgė kažką panašaus į pelę.

Netikėtos „šlovės“ tviteryje įkvėpta mergina į tai pažiūrėjo su humoru: sutelktinio finansavimo platformoje „GoFundMe“ susikūrė puslapį pavadinimu „Sumokėk už mano mokslus ir aš susitvarkysiu savo kambarį“. Jame Alyssa rašo: „Jei pasieksiu savo tikslą (10 000 dolerių – metų kaina mano mokykloje), išeisiu iš savo antro darbo ir savo gyvenimą paskirsiu švarai“.

O štai čia – atgarsiai, kokių netvarkinga mergina sulaukė socialiniuose tinkluose:

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt