Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Išrinkite: kurios „Šuolio“ dalyvės figūra dailiausia?

Jolanta Leonavičiūtė, Elita Citovičiūtė, Vita Jakutienė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Jolanta Leonavičiūtė, Elita Citovičiūtė, Vita Jakutienė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Po kelis mėnesius trukusių treniruočių sporto salėje, pirmoje „Šuolio“ laidoje ryškiausios Lietuvos žvaigždės atliko paruošiamuosius ir sportinius šuolius nuo skirtingo aukščio bokštų ir tramplynų. Tačiau čia vyko ne tik varžytuvės dėl profesionaliausiai atlikto šuolio. Apsitempusios dailius bikinius laidos dalyvės demonstravo ir išpuoselėtas figūras.

Atslūgus kalboms apie daugiausia diskusijų sukėlusias laidos akimirkas, portalas Žmonės.lt kviečia skaitytojus išrinkti patraukliausios figūros savininkę.

Modelis Jolanta Leonavičiūtė, „Mis Publika 2013“ Elita Citovičiūtė ir grupės „Naujos pupytės“ narė Vita Jakutienė – visos jos gali pasigirti gundančiomis kūno formomis. Kurios iš jų figūra patraukliausia jums?

V.Jakutienė ir J.Leonavičiūtė pirmoje „Šuolio“ laidoje išbandė 5 metrų aukščio bokštą. Tuo tarpu E.Citavičiūtė pasiryžo rimtesniam, didesnio fizinio pasiruošimo reikalaujančiam šuoliui iš 7,5 metro aukščio. Visos merginos sulaukė ne tik gerų komisijos vertinimų, bet ir komplimentų dėl dailių figūrų. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Po Indrės Kavaliauskaitės šuolio į vandenį internete plinta juokelis „Gal nosinę?“

Vaida Skaisgirė: „Šuolis“ sukrėtė lietuvius – jie sužinojo, kas yra sloga“

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Vita Jakutienė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Vita Jakutienė

Komisijoje sėdintis V.Cololo šmaikštavo, kad V.Jakutienei nebuvo būtina šokti - būtų užtekę apsipilti vandeniu, skundėsi, kad J.Leonavičiūtei išlipusi iš vandens per jos baltą maudymosi kostiumėlį nepersimatė visos „grožybės“. Tuo tarpu iš E.Citavičiūtės jis sakė tikėjęsis daugiau seksualumo.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Elita Citovičiūtė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Elita Citovičiūtė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Jolanta Leonavičiūtė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Jolanta Leonavičiūtė

Iš viso „Šuolyje“ pasirodė 11 dalyvių, tarp kurių taip pat buvo galima išvysti aktorių Andrių Žiurauską, komiką Artūrą Orlauską, didžėjų Sezerį Sayliką (Sezzy), šokėją Marių Gaižauską, dainininkę Dainą Bilevičiūtę, bušido čempioną Remigijų Morkevičių bei rašytoją Juozą Erlicką, kuris pirmoje laidoje sulaukė didžiausio žiūrovų palaikymo.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Šuolio“ startas: žiūrovų simpatijas užkariavo Juozas Erlickas

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt