Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Įspūdingu įvaizdžiu scenoje stebinanti Eglė Jakštytė: „Aš pavaduoju Rihanną Lietuvoje“

Eglė Jakštytė
Asmeninio albumo nuotr. / Eglė Jakštytė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

„Rihanna vis neatvažiuoja koncertuoti į Lietuvą, tai šiuo metu aš ją pavaduoju“, – juokiasi dainininkė Eglė Jakštytė. Savaitgalį Nidoje vykusiame kasmetiniame festivalyje „Benai, plaukiam į Nidą“ ji su scenos kolegomis pajūryje pristatė savo naujausią muzikinę programą „Rihanna Project“, kur atliko geriausius muzikos karalaitės hitus.

Dvi dienas trukusiame festivalyje E.Jakštytė į sceną žengė ne kartą. Pirmąją dieną ji pasirodė su savo kūrybos daina „Aš viena“, taip pat duetu sudainavo su Pauliumi Bagdonavičiumi, jiedu susirinkusiems atliko kūrinį „Meilę skolingas tau“.

Artiomo Ištuganovo nuotr./Eglė Jakštytė ir Sezzy
Artiomo Ištuganovo nuotr./Eglė Jakštytė ir Sezzy

Vakaro staigmena tapo „Rihanna Project“ programa, kurią E.Jakštytė atliko vilkėdama gundantį, virvėmis ir grandinėmis dekoruotą juodą kostiumą. Šį drabužį atlikėjai kūrė „House ofo Kikimara“.

„Stiliaus klausimus derinu su Kristina Valančiūte ir Danu Zinkevičiumi. Žinoma, pasikliauju ir savo skoniu bei vizija, kaip noriu atrodyti. Tačiau smagu dirbti su profais, kurie puikiai išmano savo darbą. Scenoje jaučiausi kaip žuvis vandenyje – visi kostiumai atspindėjo tikrąjį mano „aš“ ir tobulai tiko prie mano kūrinių“, – Žmonės.lt džiaugėsi E.Jakštytė.

Asmeninio albumo nuotr./Eglė Jakštytė
Asmeninio albumo nuotr./Eglė Jakštytė

Nidoje pirmą kartą nuskambėjo ir E.Jakštytės kūrybos daina „Saulės rojus“, kurią ji atliko vilkėdama geltoną kostiumėlį, galvą papuošė raudona skrybėle. „Šis mano įvaizdis sužavėjo net esančius užkulisiuose, sulaukiau daug komplimentų, žmonės norėjo kartu nusifotografuoti“, – savaitgalį Nidoje prisiminė atlikėja.

Festivalyje „Benai, plaukiam į Nidą“ ji dalyvavo jau penktą kartą, todėl šis renginys jai tapo jau gražia kasmetine tradicija ir laukiama vasaros pradžios švente. E.Jakštytė jau spėjo sulaukti įvertinimų – jos gerbėjai jau ne kartą ją linksmai spėjo pavadinti lietuviškąją Jennifer Lopez, Nicole Sherzinger. Tokios kalbos tik glosto atlikėjos savimeilę – šios muzikos deivės, kaip ir Beyonce, Rita Ora ar Rihanna yra jos mėgstamiausios atlikėjos, kuriomis ji žavisi labiausiai.

Ką manote apie E.Jakštytės sceninį įvaizdį? Savo nuomone pasidalinkite komentaruose.

„Zuzi“ nuotr./Eglė Jakštytė
„Zuzi“ nuotr./Eglė Jakštytė
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt