Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Įspūdingas Oksanos Pikul-Jasaitienės tėvo laimikis: Ukrainoje sužvejojo 6 kg plačiakaktį

Oksana Pikul ir jos tėvas Sergejus su laimikiu
Žmonės.lt ir asmeninio albumo nuotr. / Oksana Pikul ir jos tėvas Sergejus su laimikiu
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Ukrainoje gyvenantis Oksanos Pikul-Jasaitienės tėvas Sergejus – užkietėjęs žvejys. Ketvirtadienį jis pagavo tokį laimikį, kad ir pati Oksana negali atsidžiaugti: sužvejojo 6 kg sveriantį plačiakaktį.

Ukrainoje gyvenantis O.Pikul-Jasaitienės tėvas Sergejus žvejoti skuba kaskart, kai turi laisvą minutę. „Jo hobis yra žvejyba. Beprotiškai tai mėgsta – čia jo atsipalaidavimo būdas“, – Žmonės.lt sakė O.Pikul-Jasaitienė.

Dukrai Sergejus atsiuntė ketvirtadienį sužvejoto laimikio – 6 kg sveriančio plačiakakčio – fotografiją. O.Pikul-Jasaitienė negalėjo atsistebėti, kokią didelę žuvį tėvas pagavo. 

Žmonės.lt moteris pasakojo, kad kiek tik prisimena tėtį, tiek jis ir mėgdavo žvejoti, taigi žuvis ant jų pietų ar vakarienės stalo atsidurdavo nuolat. „Vaikystėje, kada vasaras praleisdavau pas močiutę ir tėvą Ukrainoje, žuvį valgydavome nuolat. Užkietėjęs žvejys mano tėtis... Būdavo labai skanu. Ypač mėgau džiovintas žuveles, kurias jis pagaudavo“, – pasakojo Oksana.

Nors O.Pikul-Jasaitienės tėvas gyvena ne Lietuvoje, moteris su juo palaiko ryšį. Tėvas vedė dukrą ir prie altoriaus per Oksanos tuoktuves su krepšininku Simu Jasaičiu.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Oksana Pikul su tėčiu Sergejumi Pikul
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Oksana Pikul su tėčiu Sergejumi Pikul
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt