Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Iškilmingam priėmimui Ispanijos karalienė Letizia pasidabino ypatinga šeimos relikvija

Argentinos prezidento Mauricio Macri vizito Ispanijoje akimirkos. Akį traukė Ispanijos karalienė Letizia ir Argentinos pirmoji  ponia  Juliana Awada
„Scanpix“ nuotr. / SIPA.00794706000010
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Argentinos prezidento Mauricio Macri 4 dienų vizitas į Ispaniją pas šalies karalių Felipe - vienas gražiausių įvykių diplomatijos gyvenime pastaruoju metu. Tačiau ne dėl didžių vyrų ir jų darbų, o dėl antrųjų pusių.

Pirmosios Argentinos ponios Julianos Awados (42) susitikimas su Ispanijos karaliene Letizia (44) iš pradžių maloniai nuteikė rausvais tonais. Abi damos, atrodė lyg būtų suderinusios savo aprangą. Vienos rausvas kostiumas, kitos – alyvinis paltas. Vizito tikslas – užmegzti draugiškus ryšius. Bent jau moterims greičiausiai tą pavyko padaryti, nes nuotraukose jos – besišypsančios, apsikabinusios, nejusti oficialaus šaltuko. Visa bylojo apie tai, kad moterims nuoširdžiai smagu vienai kitą matyti.

Moterų išvaizda traukė žvilgsnį ir kitų renginių metu. Ispanijos karalius Felipe Argentinos prezidento garbei surengė iškilmingą vakarienę karališkuosiuose rūmuose.

Argentinos prezidentas su žmona pasipuošė dieną Ispanijos karaliaus Felipe įteiktais Šv.Isabellos ordinais. Ispanų karališkoji pora savo ruožtu pademonstravo dėkingumą už Argentinos dovanas - įsisegė Šv.Martino išlaisvintojo ordinus.

Šventiškam priėmimui karalienė Letizia pasipuošė tiara, kurios anksčiau niekada nebuvo užsidėjusi. 1906 m. juvelyro Ansorenos kurta tiara buvo skirta dovanų: Ispanijos karalius Alfonso XIII per vestuves įteikė ją savo išrinktajai karalienei Victoriai Eugeniai.

SIPA.00794706000002
SIPA.00794706000002

Iki karalienės Letizios įspūdingas papuošalas buvo Ispanijos karalienės Sofios žinioje, paskutinį kartą pasaulis tiarą ant didikės galvos matė 2014-aisiais. Šeimos relikvija perduota naujajai karalienei kartu su auskarais bei apyranke – šiais papuošalais karalienė Letizia taip pat buvo pasidabinusi šventinio priėmimo metu.

Brangenybės buvo derintos prie ilgo apdaro – tai ispanų dizainerio Felipe Varelos kūrinys.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt