Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Išankstiniai „Žvaigždžių karų“ bilietų pardavimai sutrikdė kino teatrų svetainių veiklą

Filmas „Žvaigždžių karai: galia nubunda“
Kadras iš filmo / Filmas „Žvaigždžių karai: galia nubunda“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šią savaitę prasidėjo išankstinė prekyba bilietais į būsimą šių metų hitą „Žvaigždžių karai: galia nubunda“. Aktyvumas buvo toks didelis, kad kai kurių Jungtinės Karalystės kino teatrų bilietų pardavimo sistemos neatlaikė antplūdžio ir tiesiog užlūžo, praneša „The Hollywood Reporter“.

Jungtinė Karalystė bus viena labai retų pasaulio valstybių, gavusių leidimą filmą parodyti vieną dieną prieš pasaulinę premjerą – gruodžio 17-ąją. Ir nepaisant to, ar žmonės pirko bilietus išankstinei premjerai, ar į įprastinį seansą, internetinės bilietų sistemos turėjo milžinišką apkrovą.

Kino teatrų tinklai „Odeon“ ir „Picturehouse“ pripažino, kad išankstiniai bilietų pardavimai buvo tokie paklausūs, kad jų sistemoms pirmadienį iškilo labai daug nesklandumų. „Picturehouse“ atstovas net teigė, jog buvo pasiekta beprecedentė bilietų paklausa. Dar vienas kino teatrų tinklas „CineWorld“ tai pat patvirtino, kad turėjo problemų su internetine pirkimų sistema.

Filmo plakatas/Filmas „Žvaigždžių karai: galia nubunda“
Filmo plakatas/Filmas „Žvaigždžių karai: galia nubunda“

Trečias pagal dydį kino teatrų tinklas „Vue“, visoje Jungtinėje Karalystėje turintis per 80 kino teatrų, pareiškė, kad vos paskelbę pardavimų pradžią, per 90 minučių pardavė daugiau nei 10 tūkstančių bilietų. Tinklo atstovo teigimu, toks pasiekimas yra „numeris vienas” šiais metais.

„Per pirmąją valandą šiais metais dar nesame pardavę tiek išankstinių bilietų. Įprastai norėdami parduoti tiek bilietų turėtume laukti bent kelias savaites“, – sake „Vue“ atstovas.

Išankstiniai bilietai buvo pradėti pardavinėti ir JAV, bet tik po anonso pasirodymo, tad kol kas apie sistemų gedimus nepranešama.

Kadras iš filmo/Filmas „Žvaigždžių karai: galia nubunda“
Kadras iš filmo/Filmas „Žvaigždžių karai: galia nubunda“

Nesklandumų nebuvo išvengta ir Lietuvoje. Pirmadienį pasirodę išankstiniai bilietai į renginį „Žvaigždžių karai. Maratonas“ sugebėjo sudominti tokį kiekį žmonių, jog taip pat sutrikdė internetinių pardavimų veiklą. Vadinasi, reiškinys tikrai globalus.

Anksčiau gan atsargiai vertinę naujojo „Žvaigždžių karų“ filmo debiutą, dabar biudžeto skaičiuotojai prognozuoja net 500 milijonų dolerių startą visame pasaulyje. Jei tokios prognozės pasitvirtins, filmas per visą savo rodymo laikotarpį turėtų uždirbti daugiau nei 2 milijardus dolerių.

„Žvaigždžių karai: galia nubunda“ kinus pasieks jau gruodžio 18 dieną.

VIDEO: Filmo „Žvaigždžių karai: galia nubunda“
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt