Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Ineta Puzaraitė „Testosterono“ premjeroje parodė apvalėjantį nėščiosios pilvuką

Ineta Puzaraitė
Martyno Siruso nuotr. / Ineta Puzaraitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Penktadienį, 13 dieną, naktinio seanso metu „Domino“ teatre pristatyta skandalingiausia šių metų premjera – komedija be cenzūros „Testosteronas“. Į teatro salę milžiniško susidomėjimo sulaukusios išankstinės peržiūros metu vos tilpo visi norintieji – nuo pramogų pasaulio įžymybių iki Muzikos ir teatro akademijos studentų, sutikusių net sėdėti ant laiptelių, vardan galimybės išsvysti šį spektaklį.

Šiuolaikinio teatro genijumi vadinamo dramaturgo Andrzejaus Saramonovicziaus pjesė „Testosteronas“ – tai vienas prieštaringiausių kūrinių Europos teatre, pagaliau pristatyta ir Lietuvos žiūrovams. Išankstinėje spektaklio premjeroje „Domino“ teatre vos tilpo pramogų pasaulio atstovai, aktoriai ir sportininkai: Deivydas ir Katažina Zvonkai, Kšyštofas ir Tatjana Lavrinovičiai, legendinis animatorius Ilja Bereznickas, Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas, Gintaras Deksnys ir daugelis kitų.

Dėmesio sulaukė čia apsilankiusi Ineta Puzaraitė: su Ąžuolu Žvaguliu neseniai susižadėjusi mergina parodė apvalėjantį nėščiosios pilvuką.

Daugpilio teatro režisieriaus Olego Šapošnikovo pastatyta komedija be cenzūros, žymima ženklu „N-18“, drąsiai nagrinėja intymiausias moterų ir vyrų tarpusavio santykių temas ir ieško skirtingo lyčių požiūrio bei elgesio priežasčių.

„Testosteronas“ – tai labai daugialypė pjesė, prikaustantį dėmesį įtemptu ir net kriminaliniu siužetu. Visgi, tai intelektuali komedija, kurioje po necenzūriniu žodynu, po juokais ir drastiškomis scenomis slypi meistriška ir labai rimta moterų ir vyrų santykių analizė. Todėl šią pjesę galima žiūrėti ir kaip drąsų, šiuolaikiško teatro spektaklį, ir net kaip labai kūrybišką mokslinę paskaitą“– sako spektaklio režisierius Olegas Šapošnikovas.

Išankstinės premjeros metu žiūrovams pasirodė ir ypatingas premjeros svečias Povilas Meškėla, su aktoriais pasirodymo metu gyvai atlikęs muzikinį kūrinį. Povilas Meškėla pasirodys ir premjeriniuose spektakliuose Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje nuo kovo 14 iki kovo 28 dienos.

Renginio nuotr./Premjeros akirmirka
Martyno Siruso nuotr./Premjeros akirmirka

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt