Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Iš „Madame Tussauds“ muziejaus bus pašalinta Nicki Minaj figūra, audrinusi lankytojų fantaziją

Įsismaginę lankytojai prie vaškinės Nicki Minaj figūros
„Twitter“ nuotr. / Įsismaginę lankytojai prie vaškinės Nicki Minaj figūros
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Rugpjūčio mėnesį „Madame Tussauds“ vaškinių figūrų muziejuje Las Vegase pristatyta reperės Nicki Minaj (32 m.) figūra bus pašalinta iš ekspozicijos dėl to, kad yra pernelyg vulgari ir skatina lankytojus daryti ne pačias padoriausias nuotraukas.

Kaip rašo „International Business Times“, muziejus nusprendė imtis drastiškų veiksmų, kai nepajėgė suvaldyti lankytojų, kurie smaginosi fotografuodamiesi prie reperės figūros.

Vaškinė Nicki Minaj figūra buvo sukurta pagal jos seksualų vaizdo klipą „Anaconda“, tačiau muziejus nesitikėjo, kad gundančia poza išsirietusi atlikėjos figūra sukels tiek daug fantazijų: vieni lankytojai fotografavosi bučiuodami ar laižydami reperės sėdynę, kiti plekšnojo jai per užpakalį, o buvo ir tokių, kurie užsiropštę imitavo sekso pozą.

Iš pradžių muziejus prie Nicki Minaj vaškinės figūros pastatė atitvarus, kad lankytojai negalėtų prieiti prie jos, bet tai jų nesustabdė. Galiausiai „Madame Tussauds“ nutarė imtis ryžtingesnių veiksmų ir žada iš viso pašalinti figūrą iš ekspozicijos.

Ar šią Nicki Minaj vaškinę figūrą pakeis kokia nors kita, padoresnė reperės figūra, kol kas nėra skelbiama.

VIDEO: Nicki Minaj - Anaconda
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt