Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš Australijos sugrįžęs Žilvinas Grigaitis Kaune varžėsi kalėdinių kompozicijų konkurse

Žilvinas Grigaitis
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Žilvinas Grigaitis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kauno gėlių studijos „Šonetė“ atidaryme ketvirtadienio vakarą garsenybės varžėsi, kuri sukurs gražiausią kalėdinę kompoziciją. Savo kūrybiškumą čia rodė Kristina Kaikarienė, Inga Budrienė, Saulius Skambinas, Sandra Kniazevičiūtė ir išvakarėse iš Australijos grįžęs Žilvinas Grigaitis.

„Kodėl nustebinti šventiniu meno kūriniu nebandžiau aš? Man neleido! Žinojo, kad laimėsiu!“ – juokdamasis sakė fotomenininkas Rolandas Vilkanauskas-Pripsas. 

I.Budrienė kompozicijai parinko baltas gėles. „Daugybė gėlių ir balta spalva yra tai, kas man patinka“, – sakė vestuvių planuotoja. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Inga Budrienė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Inga Budrienė

K.Kaikarienė į užduotį reagavo ir profesionaliai, ir šmaikščiai. Floristės amatą krimtusi moteris sukūrė vienpusę puokštę, skirtą puošti namams bei kelti nuotaiką. 

S.Kniazevičiūtės kompozicijoje dominavo aukso spalva, kas šokėjai reiškia saulę ir vasarą. 

„Na, ant mano puokštės dar turėtų sėdėti voverė... Galvokite apie tai ją vertindami. Bet... jei turite skonį – balsuokite už Sandrą!“ – savo žodžiais juoko laviną studijoje sukėlė S.Skambinas.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Saulius Skambinas
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Saulius Skambinas

Ž.Grigaitis sakė, kad jo puokštė – australiška, tai reiškia – kurta tik iš natūralių medžiagų nenaudojant jokių blizgučių. 

„Pagaminti kalėdines dekoracijas nėra paprasta. Reikia išmanyti ne tik šio darbo techniką, bet ir jausti, kas prie ko dera“, – sakė verslininkas.

Būtent jo improvizacija švenčių tema sulaukė gausiausio susirinkusiųjų palaikymo. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Žilvinas Grigaitis
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Žilvinas Grigaitis

„Šonetės“ vadovė ir floristė Vilija Kuncevičiūtė pastebėjo, kad improvizavusių svečių kompozicijos atspindi jų veiklą bei charakterį. Pavyzdžiui, S.Skambino puokštė labai veržli, simbolizuojanti šokį. 

„Visi kūriniai buvo labai skirtingi, o tai parodė, kad žmonės puokštes gamina iš savojo vidaus. Juk ir floristų darbai nebūna vienodi: vieni kuria masyvias, aukštas kompozicijas, kiti vertina minimalizmą“, – sakė V.Kuncevičiūtė. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt