Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Irūna Puzaraitė: „Man niekada net nekilo mintis, kad leisti laiką su tėvais gali būti gėda“

Irūna Puzaraitė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Irūna Puzaraitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Dainininkei Irūnai Puzaraitei akimirkos su šeima – vienos brangiausių. Pasak jos, laiko aplankyti tėvus ir su jais pabūti turi rasti kiekvienas – nesvarbu, kokie darbai ar rūpesčiai užpuola.

Irūnai šeima reiškia ne tik saugų ir jaukų prieglobstį, bet ir atvirus pokalbius, linksmas šeimos tradicijas ir dalinimąsi viskuo.

Pirmosios atostogos su šeima

„Mano mama apie mane žino viską – nuo galvos iki kojų. Mes dažnai susėdam pasikalbėti – mama man papasakoja savo jaunystės nuotykių, o aš prisipažįstu apie savo vaikystės išdaigas, apie kurias ji nė nenutuokė. Viena iš kitos pasijuokiam ir kalbamės toliau“, – pasakoja Irūna.

Artimi ir šilti santykiai su šeima dainininkei visuomet buvo vienas svarbiausių dalykų, tad nenuostabu, kad Irūna – socialinės iniciatyvos „Nes mes mylime tėvus“, skatinančios daugiau laiko leisti su tėvais, ambasadorė.

Ji labai laukia atostogų – ištaikiusi laisvą savaitėlę kartu su visa šeima vyks pailsėti ten, kur vasara nepamiršo ateiti. „Tai bus pirmoji bendra mūsų šeimos kelionė į užsienį – kartu atšvęsime ir mamos gimtadienį. Visi labai laukiame šių atostogų – mamos ir brolio akys net spindi! O man labai smagu džiuginti kitus, todėl spindi ir manosios“, – šypsosi I. Puzaraitė ir tuoj pat priduria: „Kai kas gali sakyti, kad su tėvais atostogauja tie, kurie neturi su kuo atostogauti. Nesąmonė! Man niekada net nekilo mintis, kad leisti laiką su šeima gali būti gėda.“

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Irūna Puzaraitė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Irūna Puzaraitė

„Mano šeima – mano kraujas“

Nors Irūnos tėvai išsiskyrę, glaudžius santykius ji palaiko tiek su mama, tiek su kitame mieste gyvenančiu tėčiu – jie nuolat susiskambina, susitinka ir žino, kas dedasi vienas kito gyvenime. „O mano mama – pats pirmas žmogus, kuriam skambinu, kai reikia patarimo. Ji visada išklauso, jei reikia – paguodžia ar kartu pasidžiaugia. Ir visose situacijose geriausiai žino, ką reikėtų daryti. Kaip elgtis visada nusprendžiu pati, savarankiškai, tačiau man labai svarbu prieš tai išgirsti mamos nuomonę – į ją atsižvelgiu ir priimdama sprendimą“, – sako Irūna.

Kiti žmonės ateina ir išeina, išduoda, o šeima visada lieka, kad ir kas nutiktų.

Anot jos, glaudūs ir artimi santykiai šeimoje būtini. „Kiti žmonės ateina ir išeina, išduoda, o šeima visada lieka, kad ir kas nutiktų. Mano šeima – mano kraujas ir ryšys visam gyvenimui.“

Savo tėvams Irūna dėkinga už viską – begalinę meilę, atsidavimą, rūpestį ir išugdytas vertybes. „Lygiai taip pat aš auklėčiau ir savo vaikus“, – tvirtina dainininkė.

Šeima ją palaikė ir siekiant karjeros muzikos srityje – tėvai niekada nestabdė ir neatkalbinėjo nuo kartais iki vėlumos užsitęsiančių repeticijų, daugybės koncertų ir ilgų kelionių po visą Lietuvą. „Mama mane visada lydėdavo į koncertus, stebėdavo repeticijas. Žinau, kad jai nebuvo lengva – juk turėjo ne tik dirbti, bet ir prižiūrėti vaikus, rūpintis namais, o kur dar mudviejų su Ineta muzikiniai darbai... Už visą tą kantrybę ir palaikymą aš ją tik dar labiau myliu“, – sako Irūna.

Geriausias laikas – gamtoje

Smagiausia Irūnai ir jos šeimai – gamtoje. Vasarą – kepti šašlykus prie ežero, o žiemą – drauge statyti besmegenį. „Mūsų giminė turi labai gražią tradiciją keletą kartų per metus surengti didelę vaikų ir tėvų šventę. Susirenka visa plati giminė: dėdės, tetos, pusseserės, pusbroliai... Pas mus daug jaunų žmonių, tad nuobodu tikrai nebūna – prisigalvojame visokiausių atrakcijų ir užsiėmimų, –  juokiasi dainininkė. –  Mano draugai dažnai stebisi tokiais dideliais giminės suvažiavimais, tačiau man tai vienas iš mieliausių metų renginių  – stengiuosi jo nepraleisti.“

Socialinės iniciatyvos „Nes mes mylime tėvus“ tikslas – skatinti tėvus ir vaikus vėl kalbėtis, kartu leisti laisvalaikį. Juk būti su tėvais – madinga! Daugiau ir plačiau www.mylimtevus.lt

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Irūna Puzaraitė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Irūna Puzaraitė

 

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt