Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Intriguojančios operos „Faustas“ premjeros nepraleido ir vaikelio besilaukianti Beata Nicholson

Operos „Faustas“ premjeros svečiai
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Operos „Faustas“ premjeros svečiai
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Trečiadienio vakarą Vilniaus kongresų rūmuose įvyko ilgai laukta operos „Faustas“ premjera. Režisierės Dalios Ibelhauptaitės režisuota opera intrigavo meno mylėtojus likus dar kelioms savaitėms iki jos pristatymo.

Todėl norinčiųjų išvysti „Faustą“ trečiadienį netrūko. Premjeroje apsilankė kulinarinių knygų autorė ir televizijos laidų vedėja Beata Nicholson su mylimuoju verslininku Tomu Nicholsonu, operos solistas Rafailas Karpis, Australijos garbės konsulas Lietuvoje Antonio Meschino su žmona Asta, verslininkai Natalija ir Sigitas Martinavičiai bei būrys kitų visuomenei puikiai pažįstamų veidų.

Mistika alsuojantys ir net šiurpą keliantys kostiumai, geriausi Lietuvos balsai – visa tai gavo susirinkusieji.

Geros emocijos ir malonūs atsiliepimai – svarbus įvertinimas komandai, dirbusiai ir dienomis, ir naktimis. Likus porai dienų iki premjeros D.Ibelhauptaitė net pabuvojo ligoninėje – pervargusi režisierė pasiprašė lašelinės.

„Ką lašino, net nesigilinau, tik vyliausi, kad po to jausiuosi žymiai geriau“, – tuomet iš ligoninės Žmonės.lt sakė Dalia.

Į priekį režisierę stūmė ne tik ambicijos, bet ir artimų žmonių palaikymas. Visą laiką ji jautė sutuoktinio, britų aktoriaus ir režisieriaus Dexterio Fletcherio palaikymą. Jis pasirūpino, kad Jungtinėje Karalystėje likę poros draugai pasiųstų Daliai linkėjimų – su palaikymo plakatais fotografavosi tokios žvaigždės kaip Edas Sheeranas, Jamie Oliveris, Jasonas Flemyngas ir kiti.

Nors nė vieno iš jų trečiadienį nebuvo kongresų rūmuose, Dexteris stovėjo šalia Dalios. Jis atvyko į Lietuvą specialiai dėl „Fausto“ premjeros.

Opera „Faustas“

Nuo gyvenimo ieškojimų pavargęs Faustas svarsto apie savižudybę. Mefistofelis jam pažada patenkinti jo pačius ekstravagantiškiausius hedonistiškus norus ir slapčiausias svajones, jeigu tik Faustas jam parduos savo sielą…

Ch. Gounod operoje susipina meilės, pagundos ir amžinos vidinės kovos tarp Dievo ir velnio temos. Tačiau pagrindinis klausimas išlieka vis tas pats – ką tu galėtum paaukoti, kad pasiektum savo svajonę?

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt