Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Internautus sužavėjo trečio vaiko susilaukusios politikės Ievos Kačinskaitės-Urbonienės vyro reakcija

Ievos Kačinskaitės-Urbonienės ir Simono Urbono šeimos gyvenimo akimirkos
Asmeninio albumo nuotr. / Ievos Kačinskaitės-Urbonienės ir Simono Urbono šeimos gyvenimo akimirkos
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Politikė Ieva Kačinskaitė-Urbonienė (26) ankstų birželio 12 d.rytą pagimdė mergaitę. Tai trečias jos ir vyro kūrybininko, įmonės „Legal Guns“ bendraturčio Simono Urbono (32 m.) vaikas.

Pora augina 3 metų dukrą Anabelę ir dvejų metų sūnų Viesulą.

Ieva Kačinskaitė-Urbonienė žinoma kaip jauniausia Vilniaus miesto tarybos narė. Jos vyras Simonas – kaip televizijos serialų ir laidų kūrėjas, projektų „Užkariauti pasaulį per šimtą dienų“, „Makaliaus kelionės“ sumanytojas. Simonas „Facebook“ turi daug sekėjų, nes atkreipia dėmesį savo atvirumu, kasdieniais iššūkiais ir įspūdžiais. Dar tuo, kad jis liko su vaikais namuose, o žmona atsidėjo karjerai – tą gyvenimo dalį jis taip pat detaliai atskleidė socialinėje paskyroje. Ji jam – lyg dienoraštis, net išgelbėjęs žmogui gyvybę – nepažįstamasis paskambino Simonui jau stovėdamas ant tilto ir pasiruošęs nušokti.

Ievai pasitraukus iš aktyvios politinės veiklos, šeima keletą mėnesių praleido Tailande.

Simonas Urbonas itin atsidavęs šeimai, o tai dar keisčiau, nes pats augo su mama ir močiute, nes tėvai buvo išsiskyrę. Tokia priešistorė suteikia dar daugiau spalvų pirmadienio įrašui, kuriame jis išreiškė meilę savo žmonai.

„Tikriausiai nėra nieko didingiau, nieko nuostabiau, nieko kilniau kaip iš dangaus į žemę atskriejusi gyvybė, kurios kūrėjai esame mes – tėtis ir mama. Širdis daužosi, rankos dreba, akyse laimės kristalai, o viduje, atrodo, tuoj sprogs ir per visus galus išsilakstys, tuos laukimo mėnesius augusi ir didėjusi meilės kometa. Ir laikas sustoja, atrodo, sustoja žemė, net mus supanti visata, kai tas mažas stebuklas, paguldytas ant mamos krūtinės, suspaudžia tau pirštą.

Asmeninio albumo nuotr. /Ievos Kačinskaitės-Urbonienės ir Simono Urbono šeimos gyvenimo akimirkos
Asmeninio albumo nuotr. /Ievos Kačinskaitės-Urbonienės ir Simono Urbono šeimos gyvenimo akimirkos


Žiūriu į moterį, kuri po sunkiausio darbo nusipelno tos trumpos sapno skimirkos. Žiūriu į moterį, kuri verta kiekvieno gražiausio pasaulio komplimento, žiūriu ir nieko negaliu išlement, bet ji jaučia, kad su kiekviena sekunde, ją myliu vis stipriau. Myliu ir nebyliai milijonus kartų dėkoju už tą sunkų darbą, už tą dovaną, už atsidavimą, kančią, ištvermę, pasitikėjimą, už princesę, už savo dukrą. Ieva, ačiū, kad esi nuostabesnė nei tas žodis gali išreikšti. Myliu nuo žemės iki dangaus galo ir atgal.
Ačiū, kad dabar esu tikras karalius“, – rašė Simonas ir sulaukė daugybės sveikinimų, susižavėjimo bei palaikymo.

Ar nebaisu jaunam vyrui trys vaikai?

„Man nebaisu, nes tie stebuklėliai – tai energijos užtaisai, kurie kiekvieną kartą pasirodę mano horizonte perstumdo gyvenimo žemėlapį net man nežinoma linkme, o tai kaip naujas iššųkis, naujas etapas, o juos aš mėgstu ir laukiu su nekantrumu“, – portalui Žmonės.lt sakė Simonas.

Koks buvo pirmas žmonos noras pagimdžius?

„Pirmas žmonos noras buvo laikyti dukrą ant krūtinės nė akimirkai nenunešant mažylės net ant vystymo staliuko, neperduodant vyrui. Ji norėjo, kad vaikas būtų kartu tol, kol nurims, suvoks pasikeitimą, kol joms abiem bus ramu“, – pasakojo įspūdžius Simonas.

O jo pirma mintis – visiškai nauja ir nepatirta.

„Mano pirmoji mintis tai buvo didelės meilės suvokimas žmonai. Dar niekada toks stipris jausmas nebuvo aplankęs mano vidaus organų“, – su šypsena prisipažino Simonas Urbonas.

Jis tikisi, kad po poros dienų visa šeima bus namuose. Kol kas jis rūpinasi dukra ir sūnumi – kaip tyčia mažyliai susirgo laringitu. Viena su vaikais tvarkytis įpratusi pora ir tokiu momentu neskuba prašyti pagalbos.

„Kol kas ligoniukus prižiūriu aš, tad tik telefonu sužinau, kaip mano princesės laikosi. Ieva susitvarko puikiai, tad kol kas pagalbos nekviečiame, bet vakare kai kas iš giminaičių išleis mane trumpam nulėkti iki ligoninės ir nuvežti visko, ko mano moterys užsigeis“, – dalijosi dienos rūpesčiais Simonas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Meilė Vaikas
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt