Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Ingrida Martinkėnaitė: „Dubajus nepalieka abejingų“

Atostogų akimirka
Asmeninio albumo nuotr. / Atostogų akimirka
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Trumpai, bet su daug įspūdžių – taip keliais žodžiais būtų galima apibūdinti dainininkės, grupės „69 danguje“ narės Ingridos Martinkėnaitės (38) ir jos vyro Mindaugo Urbono (41) atostogas Jungtinių Arabų Emyratų perle Dubajuje.

„Norėjau savo vyrui padaryti staigmeną – surengti kelionę ten, kur šilta, kur tokiu metu galima pasilepinti saule ir kur dar nesame buvę, – pasakoja Ingrida. – Laiko ilgai keliauti neturėjome, bet kelioms dienoms pabėgti nuo rutinos ir pilko dangaus norėjosi. Ieškojau tiesioginių skrydžių, kad būtų patogu ir greita. Barselona, Roma, Lisabona – svarsčiau, bet draugai netikėtai pasiūlė aplankyti Dubajų. Pamaniau: labai viliojantis, sykiu – paslaptingas ir mums iki šiol visiškai neatrastas miestas, tad kam dar svarstyti...“

Atlikėja prisipažįsta, iš pradžių Dubajus jai ir Mindaugui pasirodė šaltas ir kiek dirbtinas, bet kasdien vertė vis labiau juo žavėtis. Kelionei teturėjo šešias dienas, tad nuobodžiauti nebuvo kada. Aplankė Dubajaus senamiestį, kur stūkso daug autentiškų pastatų, mečečių, plaukiojo senovinėmis valtelėmis. Aplankė ir senąjį prieskonių turgų, aukso turgų. „Niekada nebuvau mačiusi tokio dydžio aukso papuošalų – auksinis kaklo vėrinys kelius gali siekti“, – juokiasi Ingrida.

Asmeninio albumo nuotr./Atostogų akimirka
Asmeninio albumo nuotr./Atostogų akimirka

Jiedu su vyru taip pat kilo į aukščiausią dangoraižį pasaulyje, o vieną popietę praleido didžiausiame pasaulio prekybos centre, kur yra didžiausias pasaulyje akvariumas. „Keliaudamas į Dubajų turi būti pasiruošęs pamatyti daug pasaulio rekordų. O ir apskritai šis miestas nepalieka abejingų“, – patikina Ingrida.

Didžiausią įspūdį Ingridai ir Mindaugui paliko šio šalies tradicijos. Vyrai su kanduromis (plačiomis suknelėmis), šalia – kelios moterys, užsidengusios nuo galvos iki kojų pirštukų, ir būrys vaikų, einančių iš paskos, – Dubajuje toks vaizdas normalus, o štai atvykėlių dėmesį traukia. „Man to niekada nesuprasti, bet jiems turbūt gerai taip, kaip gyvena“, – šypteli atlikėja.

Pabraidę po betono džiungles vieną popietę Ingrida ir Mindaugas praleido beribėse smėlio kopose. „Pirmą kartą buvau dykumoje, pirmą sykį ją mačiau. Važinėjome džipais, vakarieniavome stebėdami saulėlydį ir mėgavomės arabišku maistu bei arabiškais šokiais. Įdomu, gražu, romantiška...“, – kelionės įspūdžiai dar gyva Ingrida.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt