Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Ingrida Kazlauskaitė apie sėkmingą karjerą ir gerbėjus: „Ši vasara – koncertų ir pasimatymų laikas“

Ingrida Kazauskaitė
Kolekcijos „Holiday Winds“ fotosesija / Ingrida Kazauskaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Dainininkė Ingrida Kazlauskaitė (32), sutikta vasariškame renginyje, nesiliauja šypsotis. „Ši vasara – koncertų ir pasimatymų laikas, jaučiuosi laiminga ir susidėliojusi taškus ant „i“, – Žmonės.lt atvirauja Ingrida.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Ingrida Kazlauskaitė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Ingrida Kazlauskaitė

Pasiteiravus, kaip leidžia vasarą, kur atostogauja, I.Kazlauskaitė šypsosi – šią vasarą ji pagaliau pajuto, kad solinė dainininkės karjera įgavo pagreitį, todėl poilsį planuojasi rudenį.

„Labai džiaugiuosi, kad šią vasarą pagaliau atsiranda vis daugiau užsakymų dainuoti. Įdėjau ne vienerius metus darbo, kad tai pasiekčiau. Yra viena dainuoti televizijoje, ir visai kita – turėti savo koncertus: dabar susikoncentravau ties individualiais užsakymais“, – patikina Ingrida.

Ji pasirodo ne tik kaip solo atlikėja, bet ir kartu su tėvais – turi programą „Liveta ir Petras Kazlauskai su dukra“, skirtą vyresnei klausytojų auditorijai.

„Esu visiškai susikoncentravusi ties savo profesine veikla, todėl nebebendradarbiauju su jokiomis įmonėmis kaip reklaminis veidas. Tiesiog vieną dieną nusprendžiau susidėlioti taškus – supratau, kad dabar Ingridai, kaip veidui, reikia pailsėti ir daryti tai, ką labiausiai mėgstu – dainuoti“, – teigė pašnekovė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Ingrida Kazlauskaitė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Ingrida Kazlauskaitė

I.Kazlauskaitė atviravo, kad tik dabar užsakovai ėmė intensyviau ja domėtis, mat ne vienas jų buvo susidaręs klaidingą įspūdį. „Žmonės manęs dažnai klausia, kodėl nepasirodau, tarkime, miestų šventėse, klausia  – „Ingrida, ar tau ne lygis?“ Mielieji, nejuokaukite! Tai, kad matote mane televizijoje, nereiškia, kad atsisakau tokių koncertų!“ – patikina.

Na, o kaip gi poilsis? Juk kaip ten bebūtų, vasarą visi randame laiko pasilepinti ir kiek atleidžiame vadeles…

„Man geriausios atostogos tokios, kai galiu degintis, maudytis baseline – visa tai gaunu pas savo mamą namuose. Vasarą man patinka būti Lietuvoje, nes joje pilna lankomų vietų, be to, turime labai gražų pajūrį. Visa mano žiema prabėgo pajūryje, nes dalyvavau projekte „Delfinai ir žvaigždės“. Supratau viena:  man kur kas komfortiškiau mėgautis juo tada, kai nėra masės žmonių, todėl kai karšta, renkuosi poilsį pas mamą, o kai viskas aprimsta – mėgstu išlėkti prie jūros“, – pasakojo atlikėja.

Kolekcijos „Holiday Winds“ fotosesija/Ingrida Kazlauskaitė ir Liveta Kazlauskienė
/Ingrida Kazlauskaitė ir Liveta Kazlauskienė

Pasimatymams sako „taip“!

I.Kazlauskaitė užsiminė, kad po Naujųjų metų pradėjo naują gyvenimo etapą ir pasižadėjo sau nestovėti vietoje ir būti atvira naujoms pažintims. Žmonės.lt primena, kad kurį laiką ji buvo poruojama su čiuožėju Aidu Rekliu, tačiau akivaizdu, kad poros santykiai nutrūko.

„Esu jauna, todėl labai normalu, kad yra simpatijų, kurie kviečia į pasimatymus. Šiai vasarai pati sau daviau žodį, kad tikrai rasiu laiko ir eisiu į pasimatymus – ir pažadą vykdau, man gerai sekasi“, – užsikvatoja Ingrida.

Kolekcijos „Holiday Winds“ fotosesija/Ingrida Kazauskaitė
Ingrida Kazauskaitė

Atlikėja atviravo, kad naujos pažintys užsimezga įvairiuose renginiuose ar per bendrus pažįstamus.  Tai vis dėlto I.Kazlauskaitei stereotipas, kad Lietuvoje moterims tiesiog nebeliko dėmesio vertų vyrų – negalioja? „Na, žiūrint į mano pasimatymus, sakyčiau, tikrai ne“, – juokėsi atlikėja.

Jeigu vyras į žinomą moterį nežiūri kaip į scenos ikoną ar kažkokią nežemišką būtybę, mielai su juo susipažinsiu.

Taigi koks vyras galėtų užkariauti I.Kazlauskaitės širdį? „Man labai patinka kad ir, tarkime, nueiti į kino teatrą – pasimatymui galėčiau netgi žiūrėti tokį filmą kaip „Pimpačkiukai“ (juokiasi).  Esu visiškai paprasta mergina, man džiaugsmą teikia paprasti dalykai. Jeigu vyras mane prajuokina, yra išradingas, drąsus, charizmatiškas, į žinomą moterį nežiūrintis kaip į scenos ikoną ar kažkokią nežemišką būtybę, aš tikrai su juo mielai susipažinsiu. Nereikia bijoti prieiti, aš nesikandžioju ir nesu nepasiekiama princesė“, – šypteli Ingrida.

VIDEO: Ingrida Kazlauskaitė ''NEBIJOK'' 2015 m. (Official)
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt