Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Ingrida Kazlauskaitė 5-16 metų mergaites kviečia į „Vilniaus mados karalaitės“ rinkimus

Ingrida Kazlauskaitė
Asmeninio albumo nuotr. / Ingrida Kazlauskaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Artėjant Tarptautinei vaikų gynimo dienai sostinėje pirmą kartą organizuojami „Vilniaus miesto Mados karalaitės“ rinkimai. Juose dalyvauti sostinėje gyvenančias mergaites ir merginas nuo 5 iki 16 metų kviečia viena iš grožio, estetikos ir mados studijos vadovių – atlikėja, TV projektų ir grožio konkurso „Miss Earth 2008“ dalyvė Ingrida Kazlauskaitė.

„Grožio konkursas neturėtų būti suprantamas siaurąją, lėkštąja prasme. Tai – puiki proga žaidybine forma mergaites išmokyti ypatingai vertingų moteriškumo pamokų, pradedant nuo pirmųjų elementarios higienos žingsnių aptarimo: švarių rankų, nagučių, išpuoselėtų plaukų. Mergaitėms taip pat itin svarbi graži eisena, elegantiškos, grakščios manieros, kultūra“, – sako I. Kazlauskaitė, viena iš sostinėje, ppc „Ozas“, gegužės 30 d. vyksiančio konkurso „Vilniaus miesto Mados karalaitė“ finalo komisijos narių.

Pati vaikystėje „Šauniausios mokyklos mergaitės“ konkurse su dideliu užsidegimu dalyvavusi, o dabar grožio, estetikos ir mados studijoje „Mados karalaitė“ dėstytojos pareigas užimanti Ingrida tiki, jog nuo mažų dienų kylančio mergaičių polinkio puoštis, būti gražioms, lygiuotis į savo mamas ar kitus idealus slopinti nereikia. „Svarbiausia jį pateikti su gilesne prasme, paaiškinti, jog grožis nėra tik išorė. Tai – ir gražios manieros, kultūra, išsilavinimas, talentas“, – sako atlikėja.

I. Kazlauskaitė grožio, estetikos ir mados studiją lankančioms mergaitėms bei merginoms visuomet akcentuoja, jog jos turi būti ne tik grakščios ir pasitempusios – jos turi būti pavyzdingos moksleivės, mandagios, užjaučiančios merginos bei turėti pomėgių, kurie skatintų talentų atsiskleidimą ir jų ugdymą. „Noriu, jog mergaitės turėtų tinkamą, šių dienų „silikoninių“ pop pasaulio žvaigždžių neiškreiptą, suvokimą apie grožį. Svarbiausia – natūralumas!“, – teigia žinoma moteris ir patikina, jog bendravimas su mažosiomis damomis – jai labiau atgaiva sielai nei darbas.

Atlikėja, drąsindama būsimas „Vilniaus miesto Mados karalaitės“ konkurso dalyves, sako, jog svarbiausia yra nuoširdžiai šypsotis, būti savimi, ryžtingai atskleisti turimus talentus ir nebijoti klysti. Konkurse norinčių dalyvauti mergaičių anketų organizatoriai lauks iki šios savaitės pabaigos – gegužės 17 d.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt