Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Inga Stumbrienė tapo vestuvinių suknelių modeliu: elegantiška ir rafinuota nuotaka

Inga Stumbrienė
Gedimino Žilinsko nuotr., Žmonės.lt montažas / Inga Stumbrienė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Ji apsivelka suknią ir staiga pavirsta tikra karaliene – tokią galią turi vestuvinė suknelė, kurią moterys renkasi be galo kruopščiai ir atsakingai: juk ji visąlaik primins apie svarbiausią gyvenimo šventę. Vienuolika metų santuokos židinį kurstanti Inga Stumbrienė tapo vestuvinių suknelių modeliu ir darkart pasijautė esanti tikra karalienė.

Gedimino Žilinsko nuotr./Inga Stumbrienė ir Inga Miltienienė
Gedimino Žilinsko nuotr./Inga Stumbrienė ir Inga Miltienienė

I.Stumbrienei fotosesijoje pozuoti teko pasipuošus dizainerės Ingos Miltienienės kurtomis naujomis vestuvinėmis suknelėmis.

Dešimt metų nuotakas puošianti dizainerė pagaliau pasiryžo sukurti savo pirmąją kolekciją, kurioje, tiki, nuotakos atras savo svajonių suknelę ypatingiausiai gyvenimo šventei.

Gedimino Žilinsko nuotr./Inga Stumbrienė
Gedimino Žilinsko nuotr./Inga Stumbrienė

„Kolekcija – pirmoji, nors kuriu jau dešimt metų. Įkvėpimo pasisėmiau būdama Šilalės rajone esančiame kaime, kuriant mane labai palaikė ir padėjo vyras“, – Žmonės.lt sakė I.Miltienienė.

Kodėl kolekcijos modeliu pasirinkta būtent I.Stumbrienė? „Jau kurdama sukneles modeliu įsivaizdavau būtent Ingą, nes ji idealiai tiko. Ji moteriška ir elegantiška – tokia, kaip ir pačios suknelės“, – neabejoja I.Miltienienė.

Gedimino Žilinsko nuotr./Inga Miltienienė
Gedimino Žilinsko nuotr./Inga Miltienienė

Nuotaka tik nuotraukose

Žmonės.lt kalbinta I.Stumbrienė pasakojo, kad pasiūlymą tapti vestuvinių suknelių modeliu priėmė nedvejodama.

„Ingos Miltienienės suknelės labai romantiškos, puošnios ir elegantiškos, dvelkia ypatinga klasika ir rafinuotumu, tad priimti šį pasiūlymą buvo labai malonu. Jas dėvėdama jaučiausi puikiai“, – patikina I.Stumbrienė.

Ar pasimatavus tiek vestuvinių suknelių nekilo mintis jai su vyru Aivaru vėl iškelti vestuvių puotą – juk dabar tampa itin madinga rengti santuokos atnaujinimo įžadus.

„Su vyru apie tai kalbėjomės prieš 10-ąsias santuokos metines. Tuomet aš labai norėjau vėl surengti didelę ir gražią šventę su balta suknele, įžadų atnaujinimu. Deja, mano vyrui tai pasirodė nepriimtina, jis laikosi tos nuomonės, kad santuoka ir bažnyčioje ištarti įžadai yra visam gyvenimui. Pamenu, kai tuomet paklausė: „Negi pamiršai, ką pažadėjai?“ Dabar pritariu jo nuomonei – juk švenčių galima padaryti daug, bet kokia proga, tačiau santuoka yra viena ir reikia gerbti bei saugoti jos sakralumą“, – įsitikinusi pašnekovė.

Kokia yra Ingos Stumbrienės svajonių vestuvinė suknelė? „Pasakysiu labai paprastai – tobula yra ta vestuvinė suknelė, su kuria mergina jaučiasi tobulai. Prieš savo vestuves tvirtai žinojau, kokios suknelės noriu ir kokia ji turi būti. Nuo mano vestuvių praėjo jau 11 metų, tačiau per jas dėvėjau savo svajonių suknelę, tobula ji man išliko ir šiandien“, – šypteli Inga.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt