Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė į grožio renginį atvyko su dviejų mėnesių dukra: „Pratinu ją nuo mažens“

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Renginio akimirka
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Įvairiuose vakarėliuose pastaruoju metu retai matoma, motinyste besidžiaugianti Ineta Puzaraitė-Žvagulienė antradienio vakarą leido grožio renginyje. Į sostinės kino centre „Pasaka“ vykusį renginį ji atvyko su prieš du mėnesius gimusia dukra Barbora.

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Renginio akimirka
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Laura Navikaitė ir Ineta Puzaraitė-Žvagulienė

„Pagalvojau, kad renginys – itin moteriškas, todėl Barborytę jau nuo mažens pratinu prie grožio pamokų“, – Žmonės.lt juokėsi laboratorijos „Smilga Beauty Lab“ gimtadienyje su naujomis makiažo tendencijomis susipažinusi Ineta. Į šventę ji atvyko drauge su grupės „Magnit“ nare Laura Navikaite.

Dukros ji nepaleidžia iš rankų, tačiau, kaip pati sako, tapusi mama užsisėdėti namuose taip pat neketina. „Šįkart dukrą gal būčiau palikusi tėčiui, tačiau Ąžuolas susirgo, negalėjo prižiūrėti jos, todėl pasiėmiau kartu“, – kalbėjo ji.

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Ineta Puzaraitė-Žvagulienė
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Ineta Puzaraitė-Žvagulienė

Pasak Inetos, dukros gimimas į jos ir vyro Ąžuolo Žvagulio gyvenimą įnešė daug naujų gražių spalvų. „Daug kas sako, kad gimus vaikui gyvenimas labai pasikeitė. Nemanau, kad taip nutiko. Man toks jausmas, kad Barborytę auginu visą gyvenimą. Jau sunku įsivaizduoti, kad kažkada gyvenau be jos. Tiesiog dabar maži kasdieniai dalykai įgavo daugiau prasmės“, – kalbėjo ji.

Moteris džiaugėsi, kad Barbora – ramaus būdo, leidžia miegoti naktimis, retai verkia. „Kol valgyti neužsimano – viskas gerai. Apsikritai ją verkiančią retai galima išgirsti“, – sakė Ineta.

Į grožio laboratorijos „Smilga Beauty Lab“ 3+1 gimtadienį atvyko ir daugiau kviestinių svečių. Visiems jiems buvo pristatytos naujausios makiažo tendencijos. Susirinkusius sveikino ir įmonės vadovė Indrė Sinkevičiūtė.

Daugiau renginio akimirkų – nuotraukų galerijoje:

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt