Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė – apie vaiko vardą, neįkainojamą anytos išradimą ir pirmas akimirkas namuose

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Ineta Puzaraitė-Žvagulienė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Susipažinkite – Bernardas. Tokį vardą savo birželio 3 d. gimusiam sūneliui davė dainininkė Ineta Puzaraitė-Žvagulienė su vyru Ąžuolu Žvaguliu.

Šis vardas turi gražią istoriją. Besilaukiančios garsiosios seserys – Ineta ir Irūna – sumanė savo netrukus gimsiančius vaikus būtent taip pavadinti. Kuri pirma pagimdo – ta ir vadina mažąjį senelio garbei Bernardu. Taigi, dabar Irūnai teks sukti galvą iš naujo, jei gims berniukas.

Asmeninio albumo nuotr. /Inetos Puzaraitės-Žvagulienės šeima
Asmeninio albumo nuotr. /Inetos Puzaraitės-Žvagulienės šeima
Asmeninio albumo nuotr. /"Vyras moko moterį gimdyti", - smagia akimirka iš ligoninės pasidalijo Ineta Puzaraitė-Žvagulienė
Asmeninio albumo nuotr. /"Vyras moko moterį gimdyti", - smagia akimirka iš ligoninės pasidalijo Ineta Puzaraitė-Žvagulienė

Vienas didelis darbas jau padarytas – vaikui vardas suteiktas. Liko kitas – išmokyti liepos mėnesį dvejų metų gimtadienį švęsiančią Žvagulių dukrą Barborą elgtis su broliu.

„Mažoji labai džiaugiasi broliu, tačiau neapskaičiuoja savo jėgų – gali stipriau paimti, trūktelėti, mažylis jai dar kol kas lyg lėlytė, tad reikia dukrą stebėti ir mokyti“, - portalui Žmonės.lt dalijosi pastarųjų dienų rūpesčiais Ineta.

Socialinėje paskyroje Ineta Puzaraitė-Žvagulienė padėkojo artimiesiems ir gimdymu besirūpinusiam daktarui. Moteris padėkojo ir Irenai Starošaitei „už pagamintą ir jau antrą kartą naudotą gimdymo atributiką“.

Smalsu, kas tai?

„Irena man pasiuvo tokias minkštas rankenas, į kurias įkiši savo rankas ir tuomet tveriesi už lovos rankenų – moterys žino, kaip į jas tvirtai reikia įsitverti lemiamu gimdymo momentu. Neturint jokios apsaugos, rankos prakaituoja, slysta, laikytis už metalo skauda. Irena pasakojo po gimdymo labiausiai jautusi būtent rankų skausmus. Todėl ir sugalvojo man pasiūti minkštas rankenas, kad bent tai nekamuotų gimdant“, - atskleidė aukso vertės patarimą Ineta.

Ko ji stvėrėsi grįžusi namo – gal užsidarė maloniam pasibuvimui vonioje?

Tai ne veikliųjų Puzaraičių bruožas. Ineta puolė tvarkytis! Ne, jos namai tvarkingi.

„Tiesiog neįvertinau anksčiau, kaip gera lakstyti be pilvo, - juokėsi Ineta. – Nėštumo metu jis man netrukdė, bet dabar jaučiu tokį palengvėjimą, kad net malonu tvarkytis namuose, laisvai galiu pasiekti aukštai padėtus daiktus“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Namai Kūdikis
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt