Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Indrės Stonkuvienės pokyčiai: nuo kuklios merginos iki įspūdingos stileivos

Indrė Stonkuvienė
Žmonės.lt montažas / Indrė Stonkuvienė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Aktorė, atlikėja, televizijos laidų vedėja, projektų kūrėja... Indrės Stonkuvienės užsiėmimus galima vardyti ir vardyti. Tačiau svarbiausias jų – dviejų vaikučių mama. Būtent dėl vaikų Indrė buvo pristabdžiusi vos prasidėjusią karjerą, bet vos tik aktorė grįžo į darbą, jos populiarumas pasiekė zenitą.

Paauginusi vaikus, Indrė Stonkuvienė dalijo stiliaus patarimus, šturmavo internetą savo kuriamais vaizdeliais, kuriuose smagiai sau šaipėsi pati iš savęs. Feisbuke ir instagrame kartu su ja kikeno tūkstančiai sekėjų, tarp jų, matyt, pasitaikė ir televizijos prodiuserių, šie dosniai jai pažėrė pasiūlymų.

Pramoginiais projektukais, smagiomis laidelėmis Indrė nesusigundė – pasirinko tautiečiams dalyti milijonus – „Teleloto“ vedėjos etatą. Tai toli gražu ne vienintelis Indrės vedamas šou – ji taip pat kuria laidą „(Ne)ėsk su Stonkuviene“ ir vlogą „Moterų pasaulyje“.

#MoteruPasaulyje #lnk #song##love @lnk_tv @stonkusmantas

A post shared by indre (@st0nkuviene) on

Jau spėjo Indrė pasimatuoti ir dainininkės mikrofoną – sėkmingai kovėsi „Žvaigždžių duetuose“. Beje, į juos Indrė atėjo ganėtinai prastai mokėdama dainuoti, o išėjo sulaukusi profesionalų liaupsių. Regis viską, ko imasi Indrė, lydi didžiulė sėkmė.

Dabar būtų galima net pasiginčyti, kuris iš šeimos populiaresnis – Indrė ar jos sutuoktinis Mantas Stonkus. Tačiau konkurencija šeimoje yra mažiausiai reikalingas dalykas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Indrė Stonkuvienė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Indrė Stonkuvienė

Indrė su Mantu tikrai nerungtyniauja, kuris garsesnis, svarbesnis ar kurio daugiau kartų paprašys autografo. Šeimoje jie – tarsi vienos estafetės komandos nariai ir jiems malonu dėl vienas kito sėkmės. Nes visi laimėjimai parnešami į šeimą.

Tuo tarpu Žmonės.lt siūlo prisiminti, kaip Indrė keitėsi per metus, praleistus viešumoje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt