Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Indrės Burlinskaitės mylimasis Darius Petrikauskas amerikiečių seriale „Informatoriai“ suvaidino sovietų karininką

Darius Petrikauskas (kairėje)
Asmeninio albumo nuotr. / Darius Petrikauskas (kairėje)
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Sausio 2-ąją vieno iš pagrindinių Jungtinių Amerikos Valstijų televizijos kanalų ABC žiūrovai pamatė pirmąją istoriniais faktais pagrįsto serialo „Informatoriai“ („The Assets“) seriją. Vilniuje filmuotame aštuonių dalių seriale vaidina ne tik Lietuvoje gerai žinomi aktoriai Leonardas Pobedonoscevas, Sigitas Račkys, Arvydas Dapšys, bet ir grupės „Kitokios“ vadybininkas, Indrės Burlinskaitės mylimasis – kaskadininkas Darius Petrikauskas.

„Mano filmavimai vyko spalį ir keli – lapkritį. Lietuvoje dirbo ne vieno režisieriaus komanda, tai teko suktis, nes jie labai dideliais tempais kūrė. Mane pakvietė ne kaip aktorių, o kaip kaskadininką, nes aktoriai paprastai negali tokių triukų atlikti. Maža kas gali nutikti: per stipriai užlaužti ranką ar panašiai“, – portalui Žmonės.lt pasakojo kiokušin karatė čempiono titulą iškovojęs bei daugelio turnyrų ir varžybų prizininkas Darius.

Kaip pasakojo kaskadininku jau ne vienerius metus dirbantis vilnietis, pats filmavimas trunka ne tiek ilgai, didžiausią laiko dalį sudaro pasiruošimas, nes kiekvienas triukas turi būti tobulai atliekamas – kiekviena sekundė yra svarbi.

Asmeninio albumo nuotr./Darius Petrikauskas
Asmeninio albumo nuotr./Darius Petrikauskas

Šiame seriale D.Petrikauskui teko Sovietų Sąjungos karininko vaidmuo, nes veiksmas vyksta 1985 metais, šaltojo karo tarp JAV ir Sovietų Sąjungos metu.

„Aš vaidinu paprastą karininką, filmavimo aikštelėje man reikėjo sulaikyti vieną veikėją, neleisti jam įeiti į salę, užlaužti rankas, įgrūsti jį į automobilį. Keliose serijose darėme triukus su senoviniais amerikietiškais automobiliais. Jei mane ir pakviečia vaidinti kur nors, kur matyti mano veidas, tai visada bus siužetas, kuriame man teks atlikti kaskadinį veiksmą, kurio negali atlikti paprastas aktorius“, – apie savo veikėją pasakojo kaskadininkas.

Indrė Burlinskaitė ir Darius Petrikauskas
Indrė Burlinskaitė ir Darius Petrikauskas

Darius prisiminė, kad pirmasis jo debiutas kine, ne kaip kaskadininko, įvyko ispanų kurtoje juostoje, kurioje jis vaidino boksininką. „Ten daugiau buvo aktorinio darbo, kūriau vaidmenį, o šiame seriale aš esu tiesiog kaskadininkas“, – atviravo D.Petrikauskas.

Su savo draugais socialiniame tinkle pasidalijęs nuotraukomis iš filmavimo aikštelės Darius netrukus sulaukė komplimentų, kad jam labai tinka uniforma. „Niekada gyvenime nebuvau užsivilkęs uniformos ir šiaip kostiumus nelabai vilkėti mėgstu. Likau nustebęs, kad žmonės taip komentuoja, kad man tinka uniforma. Kai baigiau 12 klasių, reikėjo rinktis, arba eiti tarnauti, arba mokytis toliau. Aš įstojau į Kūno kultūros akademiją, tai kariuomenė ir nuplaukė. Mano sporte, karatė, yra daug disciplinos, tačiau kariuomenė manęs niekada nežavėjo“, – prisipažino vaikinas.

Asmeninio albumo nuotr./Darius Petrikauskas (kairėje)
Asmeninio albumo nuotr./Darius Petrikauskas (kairėje)
VIDEO: Serialo anonsas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt