Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Indrė Stonkuvienė: „Suprantu, ir mes su Mantu vieną dieną būsime senučiukai ir lauksime vaikų“

Mantas Stonkus ir Indrė Stonkuvienė
Asmeninio albumo nuotr. / Mantas Stonkus ir Indrė Stonkuvienė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Prie labdaros akcijos „Maltiečių sriuba“, kurios metu aukojama Lietuvos senoliams, prisijungė Mantas ir Indrė Stonkai.

Socialiniame tinkle paviešinę  savo nuotraukas su akcijos marškinėliais „Tu irgi būsi senas“ Mantas ir Indrė Stonkai parašė:

„Mano Mamytė Cecilija Augustaitiene prižiūri savo Mamytę Ceciliją ir Tėvelio Tėtį – Pranciškų. Pati matau, kad geriausia Senam Žmogui pagalba yra dėmesys. Nėra nieko baisiau už vienišą senatvę. Taip, mes visi skubame lekiame ir neturime laiko ne tik kitiems, bet kartais ir sau patiems.

Atsiradus vaikams, suprantu, jog ir mes su Mantu vieną dieną būsime senučiukai, kurie sėdės ir lauks savo vaikų su anūkais.

Liūdna, jog kai kurie garbingo amžiaus žmonės yra užmaršty ir vieniši. Bet mes kartu su Maltos ordino pagalbos tarnyba galime prisidėti prie orios senatvės. Kviečiame kartu su Mantu apsilankyti www.maltieciusriuba.lt puslapyje arba paaukoti trumpaisiais numeriais 1417-1.45€, 1418-2.90€. AČIŪ!“

Labdaros akcija „Maltiečių sriuba“ yra didžiausias Maltos ordino pagalbos tarnybos projektas.

Už šios akcijos metu surinktas lėšas savanoriai visoje Lietuvoje globoja net 2302 vienišus senukus. Iš 2014 m. akcijos metu surinktų lėšų šiais metais 17-oje miestų maltiečiai išdalino daugiau kaip 95 000 karšto valgio porcijų, papildomai nuvežė daugiau nei 10 000 sauso maisto davinių. 10 miestų savanorės globojo ypatingos priežiūros reikalaujančius senjorus, 5 miestuose veikė maltiečių Senjorų klubai.

Kiekvienas, norintis prisidėti prie labdaros akcijos „Maltiečių sriuba“, tai gali padaryti skambindamas trumpaisiais numeriais:

•    1417 – 1,45 Eur
•    1418 – 2,90 Eur

Daugiau informacijos: www.maltieciusriuba.lt

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt