Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė, Patricija Gadžijeva leido vaikams piešti jogurtu ir drabstytis makaronais

Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė
Sauliaus Jermolajevo nuotr. / Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

„Ajus neseniai atrado mašinas, tačiau visai neseniai mėgstamiausi jo žaislai buvo puodai, samčiai ir visi kiti virtuvės įrankiai. Ir tai labai džiugino jo tėtį“, – šypsodamasi pasakoja viena iš  kavinių tinklo „Ali šokoladinė“ įkūrėjų ir konditerio Ali Gadžijevo žmona Patricija. Apie vaikus ir jų pomėgius dvi žinomos mamos – Patricija Gadžijeva ir Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė kalbėjosi laidoje „Mamyčių klubas“.

Moterys ir jų atžalos susitiko ten, kur vaikų saviraiškai suteikiama neribota laisvė. Čia 2,5 m. Ajus ir 1,8 m. Marija Barbora su būriu kitų vaikų savo kūrybiškumą lavino piešdami ant stiklo su spalvotu jogurtu, drabstėsi ryškiaspalviais makaronais.

Sauliaus Jermolajevo nuotr./Patricija Gadžijeva
Sauliaus Jermolajevo nuotr./Patricija Gadžijeva

Studijos „Kuria vaikai“ įkūrėja Dovilė Preimontė pastebi, kad moksliškai įrodyta, jog pasaulį vaikai pažįsta per pojūčius. Todėl čia vaikai nesulaukia draudimų, o vedami fantazijos su priemonėmis veikia viską, ko jų mažos širdelės geidžia. Ne tik jas liečia, jų klauso, ragauja, bet jomis ir piešia, pilsto, barsto, teplioja ir t.t. Žodžiu, daro viską, kas suteikia spindesio jų akims.

Sauliaus Jermolajevo nuotr./Filmavimo akimirka
Sauliaus Jermolajevo nuotr./Filmavimo akimirka

Kaip smagiai laiką leido Patricija Gadžijeva su sūneliu Ajumi ir laidos vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė su dukrele Marija Barbora kviečiame pamatyti jau šį sekmadienį.

Taip pat laidoje sužinosite, kaip laikas prie Baltijos jūros stiprina mažylių imunitetą, nuo ko pradėti generalinę vaikų kambario tvarką ir kaip mokyti vaikus dantukus valytis patiems. Visa tai ir dar daugiau – Mamyčių klube sekmadienio rytą 8.30 val.

„Mamyčių klubas“ – kiekvieną sekmadienio rytą 8.30 val. per TV3.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt