Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Pamačiusi skelbimą „Facebook“ tinklalapyje Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė pratrūko juokais

Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė
Žmonės.lt fotomontažas / Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Antradienį televizijos laidų bei renginių vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė pasitiko nestokodama geros nuotaikos. Žymios moters akys užkliuvo už neįtikėtino pasiūlymo feisbuko socialiniame tinklalapyje. Mėgstantys gėles žmonės ten buvo raginami išsinuomoti net 101 rožę už vos 15 eurų. „Po kurjerio atvykimo Jūs turėsite 10 minučių pasidaryti tiek nuotraukų bei asmenukių, kiek tik sugebėsite“, – skelbė gėlėmis prekiaujantis puslapis.

Įdomi paslauga paskatino susisiekti su jos sumanytojais ir pasiteirauti, kokiu būdu jie šią idėją įgyvendina. Iš pradžių, išsigandęs oficialaus tono, nurodytu telefonu atsiliepęs vaikinas bandė išsisukinėti. Tikino, jog tai artėjančios kovo 8 dienos triukas. „Žinote, aš sumaniau šį skelbimą reklamos sumetimais. Tai viso labo tik pokštas“, – prisiekinėjo idėjos autorius. Nuraminus vyrą ir jam pasakius, kad mes tikrai norime užsisakyti gėlių bei planuojame mamos penkiasdešimtmečio šventę, jis šiek tiek surimtėjo: „Na, jei Jus iš tiesų domina tokia paslauga – galime tartis.“

Pokalbio metu mums pavyko susiderėti ne tik dėl ilgesnio laiko tarpo, bet ir dėl kainos. Įmonės atstovas sakė, kad Vilniaus apskrityje jis 101 rožę gali atvežti nemokamai. Nuo dešimties minučių Žmonės.lt žurnalistei pavyko laiką prailginti iki pusantros valandos. „Tiek laiko Jums kainuos 30 eurų. Tik nežinau, kaip reikės tas rožes pasiimti. Sakote, kad galėčiau palaukti, kol svečiai susirinks ir nusifotografuos? Hmm... Tikriausiai, jog galėčiau“, – svarstė telefonu atsiliepęs vyras.

Taigi, po neilgos diskusijos pavyko susitarti, kad artėjančio klientės mamos gimtadienio proga, gėlėmis prekiaujantis puslapis reikiamą dieną, apie 16 val. popiet, pristatys gėles ir palauks pusantros valandos, kol susirinkę svečiai su jomis nusifotografuos. Telefonu atsiliepęs vyras iškėlė tik vieną „menką“ sąlygą. Jis sakė, kad pirmiausia reikės pakentėti ir tikėtis, kad mūsų išsinuomotas gėles užsisakys kitas žmogus. Tik jas pardavęs jis prieš tai galės trumpam išnuomoti.

Svarbu paminėti, kad žiniasklaidos akiratyje atsidūrusio puslapio didžiausiu galvos skausmu galėjo tapti artėjančiai Tarptautinei moters dienai skirtas kito puslapio pasiūlymas. Ten buvo raginama ne tik įsiamžinti su gėlėmis, bet dar ir sėdint prie prabangaus automobilio vairo. Paslauga atrodė maždaug taip: sumokate pinigus, prie jūsų privažiuoja prabangus BMW ženklo automobilis, jo viduje gėlės. Nusišypsote, sėdate vidun, o tada... Fotografuojatės tiek, kiek geidžia širdis ar tiek, kiek jums negaila buvo sumokėti pinigų.

Taigi, mielieji, ar jau apsisprendėte, kaip nustebinsite savo mylimą damą Tarptautinės moters dienos proga?

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt