Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Iliuzionistą Mantą Wizard sužavėjo floristės Inesos Borkovskos kalėdinės puokštės

Inesa Borkovska, Mantas Wizardas
Parodos organizatorių nuotr. / Inesa Borkovska, Mantas Wizardas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Vilniaus rajono Rudaminos miestelyje vykusioje floristės Inesos Borkovskos autorinių darbų parodoje „Patikėk žiemos stebuklais“ iliuzionistas Mantas Wizard taip buvo sužavėtas eksponuojamomis rankų darbo kalėdinėmis puokštėmis, kad niekaip negalėjo apsispręsti, kurią iš jų parsinešti namo.

Mantą, kaip ir kitus svečius, ypač sužavėjo eglutė, puošta skaidriomis šampano taurėmis, dekoruotomis kaspinėliais. Tai įkvėpė iliuzionistą šiemet rinktis netradicinę eglę.

„Kalėdos pati mėgstamiausia mano šventė. Kiekvienais metais labai jų laukiu ir pats laukimas man visada būna smagus, nors gruodį mano darbo grafikas labai įtemptas. Šiemet, vietoj tradicinės eglės, ieškau kažko ypatingo ir kitokio.  Aš visiškai pasitikiu Inesos kūryba,  ji per mano jubiliejų dekoravo stalą, todėl  žinau, kad ir  dabar sukurs man kažką įspūdingo ir originalaus“, – sakė iliuzionistas, pradėjęs šventinių renginių sezoną.

Parodos organizatorių nuotr./Inesa Borkovska, Mantas Wizardas
Parodos organizatorių nuotr./Inesa Borkovska, Mantas Wizardas

„Patikėk žiemos stebuklais“ programą su magišku šou pradėjo M.Wizard, po to buvo iškilmingai pristatyta floristės, „Švenčių dekoratorių ir floristų asociacijos“ prezidentės Inesos Borkovskos šventinių dekoracijų paroda.

Parodą „Patikėk žiemos stebuklais“ I.Borkovska sąmoningai pristatė, prieš Advento pradžią. „Lapkričio 30-ąją  minima šv.Andrejaus diena.

Nuo šios dienos prasideda prieškalėdinis susilaikymo arba Advento laikotarpis. Man visada atrodė, kad šis ramybės laikotarpis labiausiai tinka kūrybai. Ilgais žiemos vakarais, šeima gali susiburti ir kartu gaminti įvairiausius eglutės papuošalus ar šventinius stalo vainikus, rankų darbo dovanas artimiesiems“, – sakė floristė.

Parodos organizatorių nuotr./Kristina Tarasevičiūtė, Mantas Wizardas
Parodos organizatorių nuotr./Kristina Tarasevičiūtė, Mantas Wizardas

Kurdama šventines žiemos puokštes ji naudoja  natūralias priemones – samanas, medžių  šakas, eglišakius, uogas, kankorėžius. Pernai parodos simboliu I.Borkovska  pasirinko žvaigždę, o šiemet – kankorėžį.

„Kankorėžis tai – eglės vaisius, kuris  man asocijuojasi su vaisingumu ir gyvybe. Jei praeitais metais, parodos akcentas buvo žvaigždė, nes norėjau, kad visi namo parsineštų gabalėlį žvaigždės, tai šiemet noriu, kad apsilankę mano parodoje, parsineštų – gyvybės ir vaisingumo simbolį. Džiaugiuosi, kad Kalėdinių puokščių parodą jau ne pirmus metus galiu  pristatyti  būtent čia, Rudaminos miestelyje, kuriame augau, gyvenu ir vystau verslą“, – sakė parodos autorė.

I.Borkovskos paroda-mugė, kuri  bus nuolat atnaujinama, veiks  iki 2016 metų sausio 6 dienos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt